Продукцію компанії Wahoo коректніше було б назвати велостанками, оскільки це не є самостійним тренажером. Головна відмінність велостанка — він кріпиться на велосипед.

Принцип роботи велостанків

За типом конструкції тренажер може бути навантажувальним (жорстка фіксація) або роликовим (без сильної фіксації). Велостанки є чудовою альтернативою для спортсменів у зимовий час, а також гарним варіантом тренувань для початківців. Велостанки це поліпшені та осучаснені велотренажери, що використовуються для покращення навичок катання на велосипеді.

На велостанку легко покращити навички рулювання та балансування. Конструкційно велостанок є рамою, на якій закріплено три ролики, вони контактують з покришками. Нижче розглянемо найбільш популярні моделі велотренажерів Wahoo.

Велотренажери Wahoo — топові моделі

Wahoo KICKR SNAP — ідеальний для новачків

Велостанок цієї моделі зручний та простий у налаштуванні, забезпечує реалістичну їзду. Оснащений маховиком SNAP, головна особливість якого полягає в тому, що він відтворює реалістичну їзду вулицею.

KICKR SNAP оснащений світлодіодними індикаторами стану підключення, підтримки вимірювача потужності сторонніх виробників.

Wahoo Fitness KICKR Core Smart — компактний та легкий

Цей різновид верстата швидко і легко кріпиться на заднє колесо, налаштовується за допомогою смартфона, через додаток на Android або IOS. Через мобільний додаток ви контролюєте опір педалей, відстежуєте швидкість.

Тренажер дуже компактний, займає мало місця у кімнаті. При цьому пристрій важкий, міцний і надійно фіксує велосипед. Основу виготовлено з вуглецевої сталі, тому витримує навантаження до 113 кілограм. Працює верстат майже безшумно, тому зручно тренуватися вдома.

Wahoo KICKR v.5 — оновлена версія KICKR Smart

Головна відмінність цього верстата це стійки AXIS, які значно підвищують якість їзди, імітують нахили з боку в бік. Завдяки цій особливості, під час тренувань, ви можете повністю відчути особливості поїздок на велосипеді. У комплект входить набір стійок із трьома варіантами жорсткості.

Wahoo KICKR Bike Смарт — максимум інновацій

Модель є найдорожчою в асортименті компанії, але відкриває перед спортсменами величезні можливості для тренувань. Серед основних особливостей велостанку:

  • 6-кілограмовий маховик із оптимізованою технологією;
  • низький рівень шуму;
  • автоматичне настроювання сили опору;
  • налаштування ручок перемикання.

Велостанок оснащений потужним маховиком унікальної конструкції, що гарантує ідеальні показники точності, чуйності та реалістичності тренування.

Завдяки збалансованій конструкції двигуна з ремінним приводом верстат працює дуже тихо.

Коли ви підключаєтеся до смартфону або планшета, велостанок автоматично налаштовує силу опору на основі налаштувань вашого улюбленого мобільного додатка.

Для симуляції підйомів на трасі велостанок змінює силу опору, а також фізично піднімає та опускає велосипед. При такому регулюванні можливі підйоми до 20% та спуски до -15%.

Налаштувати правильну посадку дуже просто — в налаштуваннях тренажера, по п'яти точках регулювання. Налаштування максимально точно відповідає геометрії велосипеда.

Також у налаштуваннях можна вибрати позиції для ручок перемикання відомих брендів: SRAM, Shimano або Campagnolo.

Маховик дозволяє швидко загальмувати, створюючи повну ілюзію відчуття гальмування.

Велотренажери Wahoo

Wahoo Kickr Climb — симулятор підйому

Цей компактний пристрій трохи підіймає велосипед і велостанок, щоб створити ілюзію підйому під гору. Симулятор сумісний виключно із тренажерами Wahoo KICKR. За допомогою мобільних програм ви можете створювати ілюзію підйомів і спусків, за рахунок зміни опору.

Всі ці велостанки ви можете придбати у магазині Unisport.