Правильно обраний туристичний намет забезпечує комфортний та безпечний відпочинок, незалежно від погодних умов. Обирати намет потрібно з урахуванням особливостей вашого походу (похід вихідного дня, тривала експедиція), кліматичних умов. Пропонуємо вашій увазі короткий огляд найпопулярніших туристичних наметів.

Топ 5 туристичних наметів

Двомісний намет Terra Incognita Alfa 2

Ця модифікація намету, виконана в приємному пісочному кольорі, розрахована на комфортний відпочинок двох туристів. Намет створений для використання весною, влітку та восени. Каркас виготовлено із міцного фібергласу, котрий витримує сильні навантаження, стійкий до температурних перепадів. Комфорт використання забезпечує наявність тамбура, закритого антимоскітною сіткою.

Серед важливих відмінностей намету слід відзначити:

  • міцний каркас установлюється у вигляді хреста, чим забезпечується стійкість конструкції;
  • внутрішній відсік кріпиться знизу до каркасу, за допомогою пластикових засувок;
  • оскільки каркас намету внутрішній, його можна збирати і використовувати, без установки зовнішнього тенту, наприклад, для накриття кухні;
  • зовнішній тент має показник водостійкості 3000 мм водяного стовпа, чого цілко достатньо для кліматичних умов нашої країни;
  • зовнішній тент має просочення із захистом від вогню, котре не дає розповсюджуватися горінню тканини, якщо на неї потрапляє вуглинка;

Terra Incognita Alfa 3 — максимум зручності для трьох

Це чудова модель легкого тримісного намету, котрий ідеально підходить для трисезонного використання. Зручність використання намету забезпечують тамбур, широкий вхід.

Зовнішній тент виготовлено з легкого та міцного поліестеру, стійкого до сонячних променів. Для додаткового захисту від вологи тент оброблений поліуретаном, також є вогнетривка обробка, котра унеможливлює загорання від вуглинок, недопалків.

Внутрішня частина намету виготовлена також із поліестеру, але котрий чудово пропускає конденсат. Це необхідна вимога для того, щоби всередині на збиралася волога. Також внутрішній тент має вологовідштовхувальне просочення, котре захищає від крапель конденсату.

Каркас виготовлено з ламінованого фібергласу, покритого плівкою, котра збільшує термін використання дуг, збільшує показники міцності та пружності. Якщо стійка пошкоджується, то не розтріскується по довжині, а тільки в місці зламу.

Terra Incognita Grand 5 — комфортабельний сімейний намет

Ця модифікація ідеально підходить для сімейного відпочинку на природі, для кемпінгу. Намет складається з двох частин — великої спальні та місткого тамбуру з навісом. У тамбурі можна зберігати речі, спорядження, або ж розмістити там польову кухню.

Великий вхід та спеціальні віконця забезпечують ефективну вентиляцію, запобігають утворенню конденсату. Дуги виконані зі склопластику, зовнішній тент з міцного поліестеру.

Hannah Hover 4 — просторий намет для будь-якого сезону

Великий та зручний намет дозволяє з комфортом розміститися чотирьом туристам. Дуги каркасу виконані з міцного та легкого фібергласу, котрий не дозволяє деформуватися навіть під упливом сильного вітру.

За рахунок великого тамбуру створюється повітряний прошарок, завдяки котрому всередині краще зберігається тепло. Про комфортний мікроклімат в закритому приміщенні подбають пара вентиляційних отворів під стелею. Із зовнішнього боку від затікання дощової води їх захищають спеціальні клапани на тенті.

Найкращі туристичні намети

Hannah Tycoon 3 — надійний тримісний намет для літного сезону

Збирати намет дуже зручно і швидко, завдяки продуманій конструкції намету. Двошарова конструкція намету забезпечує створення приємного мікроклімату під куполом. Верхній шар стійкий до пошкоджень, вітру, вологи, УФ-променів, а внутрішній – пропускає вологу, завдяки чому всередині не накопичується конденсат. Під стелею передбачені віконця для вентиляції, завдяки яким всередині легко та комфортно дихати. Дуги каркасу створені з міцного та легкого фібергласу.