Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Інструменти для майстерні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Кращі інструменти для веломайстерні в широкому асортименті

Хоча велосипед вид транспорту сам по собі невеликий, але для його ремонту в запасі має бути достатня кількість інструментів. Будь-який ключ з обов'язкового переліку може стати незамінним помічником в дорозі або в процесі ремонту байка в гаражі. Підібрати всі необхідні інструменти для веломайстерні в Україні можна через наш інтернет-магазин Юніспорт. Справитися з підбором комплекту вам допоможуть наші консультанти.

Які інструменти для веломастерні купити можна і варто в Unisport?

Обслуговування та ремонт велосипеда сьогодні неможливо без цілої низки спеціальних інструментів. Деякі з них мають бути на підхваті постійно, тому велосипедист возить їх з собою. Інші ж знаходяться в гаражі, поки не підійде їхня черга для застосування в ремонтних роботах. Сьогодні інструменти для веломайстерні купити в Харкові, Києві, Львові та інших містах України дуже просто, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину.

Наші переваги

Пропоновані у нас інструменти для ремонту і обслуговування велосипеда є продукцією топових виробників. Вони виготовлені з урахуванням міжнародних стандартів якості та функціональності. Тому ці інструменти не підведуть під час експлуатації. Вони виготовлені такими відомими у всьому світі виробниками, як Ice Toolz, Park tool, Lezyne, Unior Tools, Bike Hand, Muc-Off, PRO, Shimano, Sram, SuperB, Synpowell, Unior, VAR і інші імениті бренди. У нас кожен бажаючий може фірмові інструменти для веломайстерні замовити з доставкою на будь-яку адресу по території України.

Асортимент і ціни

У нашому каталозі є всі інструменти і витратні матеріали, необхідні для ремонту і обслуговування байка. Підбором асортименту у нас займаються професійні маркетологи, що працюють в даній сфері багато років. Їм вдається наповнити каталог актуальними товарами. Завдяки грамотній маркетинговій політиці, в нашому інтернет-магазині на фірмові інструменти для веломайстерні ціни нижчі, ніж в більшості інших аналогічних торгових точок. Наші консультанти допоможуть вибрати оптимально підходящі для кожного конкретного покупця варіанти оснащення з урахуванням його подальшої експлуатації. Зокрема, за призначенням ми пропонуємо інструменти:

  • Для каретки, шатунів, педалей.
  • Ключі, шестигранники, викрутки.
  • Для ремонту системи гальм.
  • Спеціальні види оснащення.
  • Для обслуговування велосипеда.
  • Для спиць, ланцюги та інших частин.

Альтернативний вихід

При всій своїй видимій простоті кожен вузол велосипеда є досить складною конструкцією. І далеко не всі зможуть впоратися навіть з обслуговуванням, не кажучи вже про ремонт даного транспортного засобу. Тому в нашому інтернет-магазині Юніспорт пропонується альтернативний вихід. Щоб не витрачати час, кошти, зусилля на пошук інструментів і відновлення велосипеда, можна відправити його до нас в Харків. Адже у нас функціонує професійна майстерня. Ремонт велосипеда замовити у нас можна не тільки за місцем, але і з пересилкою байка або його комплектуючих. Це дуже зручно і надійно. У разі виходу з ладу певного вузла або деталі, вони будуть або виправлені, або замінені на оптимально підходящі варіанти комплектуючих. Оцінка стану велосипеда, необхідний перелік робіт, прайс на плановані дії — все це буде доведено до клієнта. Після його схвалення майстер приступить до ремонту. Після їх завершення він неодмінно здійснить сервісне обслуговування велосипеда. Вартість таких послуг у нас досить низька. Перед відправкою велосипеда на результат ремонту встановлюється гарантія.

Але все-таки переважно в нашому інтернет-магазині прийнято купити інструменти для веломайстерні. В каталозі Unisport їх можна вибрати, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу сайту. Також завжди готові надати свої послуги наші висококваліфіковані консультанти.

Вгору