Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Велокомп'ютери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Велокомп'ютери купити в Україні

Сьогодні будь-який веломандрівник знає, що до обов'язкових речей для подорожей варто включити і велокомп'ютер, який на відміну від простих спідометрів здатний регулювати масу додаткових показників.

Велокомп'ютери

Що може велокомп'ютер?

Сучасні системи контролю можуть включати годинник, замір пробігу, що скидається, звичайно, спідометр, показники середньої і максимальної швидкості, секундомір і ще масу різноманітних функцій, необхідність наявності якої визначає сам велосипедист.

Сам апарат має невеликий розмір, але при цьому легко виконує масу вимірів завдяки установці невеликих датчиків на вилку або раму велосипеда. Варто відзначити, що велокомп'ютери можуть бути провідними та бездротовими, що кріпляться на кермо або руку водія. Такий асортимент обладнання неодмінно вартий Вашої уваги.

Переваги комп'ютера для велосипеда

Науково-технічний прогрес проник у всі сфери нашого життя. Хтось стверджує, що це загрожує, хай і у віддаленому майбутньому, чи не захопленням людства штучним розумом, але на даний момент "розумна" електроніка може суттєво полегшити та покращити наше життя. Так, навіть коли питання стосується велосипедного спорту.

Навіть якщо ви є прихильником консерватизму у всьому, рекомендуємо оцінити переваги, які мають велокомп'ютери. Крім того, частина того, що необхідно було контролювати велосипедисту, тепер лягає на комп'ютерний "мозок", так ще й все інше, що людина взагалі не може зафіксувати: швидкість пересування, дальність шляху і так далі.

Якого обрати виробника велокомп'ютера?

Магазин «Unisport» готовий запропонувати своїм покупцям велоаксесуари різного типу та комп'ютери для велосипедів представлені такими брендами як:

  • Lezyne
  • Garmin
  • KLS
  • Bryton

Всі ці компанії добре відомі багатьом веломандрівникам зі стажем. Вони випускають високоякісну продукцію, тому займають лідируючі позиції на ринку.

Велокомп'ютери

Де придбати якісний велокомп'ютер?

Велокомп'ютер дозволяє оптимізувати тренувальний процес, контролювати навантаження, фіксувати результати. У нашому інтернет-магазині Unisport.ua спортивних товарів є і велокомп'ютер gps, що вкрай корисно велотуристам-початківцям, і велокомп'ютер бездротовий купити ви можете теж вже зараз. До чого, власне, ми закликаємо вас!

Вгору