Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Термоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Термоси купити в Україні

Як з'явився термос? Історія походження.

Слово «термос» походить від грецького слова «гарячий», а взагалі сьогодні визначенням цього слова є: спеціальна посудина, що використовується в побутових потребах для збереження постійної температури для напоїв та їжі, високої температури та низької. Його першовідкривачем вважається Дьюар ще з 1880, внаслідок чого термоси також називають судиною Дьюара. А вже з 1903 року його було поставлено на виробництво.

Термосы

Із чого складається термос сьогодні?

Через деякий час відкриття Дьюара технологічно перетворилося і тепер обидві колби (зовнішня і внутрішня) виготовляють зі сплаву алюмінію, або сталі нержавійки.

Отвір, що з'єднує складові також виконують з нержавіючого матеріалу. Зовнішню посудину покривають спеціальним адсорбуючим матеріалом, який після охолодження рідини вбирає залишки газів. А в свою чергу, внутрішню порожнину додатково збагачують теплоізоляційним шаром, що зводить до мінімуму тепловтрати. Кришка забезпечується пінопластовим циліндром, що дозволяє добре герметизувати посудину.

Які є термоси?

Термоси класифікують залежно від обсягу та типу їжі, для якої він буде надалі використовуватись:

  • Провіантний – такий вид в основному призначається для зберігання їжі, має широке горло, що дає можливість легко виймати і класти їжу.
  • Для пиття – він використовується для підтримки теплими або холодними напоями (чай, компот, кава або просто води). Вони забезпечуються горловиною діаметром 50-25 мм та парою пробок. Внутрішня кришка призначається для герметизації судини, а внутрішня може використовуватися як звичайний кухоль для пиття.
  • Помповий термос. Такі судини призначаються для підтримки потрібної температури в напоях. Вони випускаються лише більших обсягів, що дозволяє користуватися ним кільком людям. Такий вигляд більше підійде для пікніка на природі, аніж для тривалих походів.
  • Термос-кухоль – ще один вид, що на сьогодні набув досить великої популярності. Адже такий гурток компактний, має невеликий об'єм. Має місце використання, коли немає потреби у великому запасі пиття.
  • Стандартний багатофункціональний – такі термоси можуть використовуватися як для підтримки температури у напоях, так і для їжі. Зазвичай вони оснащуються широким горлом, великим об'ємом судини та кращою теплоізоляцією. Так як вони багатофункціональні, то можуть підійти будь-якого походу або зберігання будь-яких харчових матеріалів.

Термосы

Як правильно вибрати термос?

Запорука тривалого використання термоса є правильно обраний продукт спочатку і гарне поводження з ним протягом усього часу експлуатації.

На майбутнє треба запам'ятати чотири основні правила при виборі такої судини:

  1. Залежно від часу тривалості вашого відпочинку, тобто чим більше часу ви будете на вилазці, тим більшого обсягу вам буде потрібно термос.
  2. Якщо виникне питання між компактністю термоса чи великим обсягом, краще виберіть перше.
  3. Визначтеся, для яких саме потреб вам потрібна ця посудина.
  4. При виборі якісних товарів, не пошкодуйте грошей на гарне, воно прослужить вам довше.

Де придбати якісний термос?

У нашому інтернет-магазині Unisport.ua до вашої уваги представляється широкий вибір термосів, тут ви зможете купити термос на 1, 2 або 3 літри.

Тут ви зможете знайти термоси на будь-який смак та колір, для будь-яких цілей. Купити термос у Києві чи по Україні ви можете, лише залишивши заявку на нашому сайті або зв'язавшись з нами по контактному телефону. У нас ви знайдете все, що потрібне для правильного відпочинку.

Вгору