Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Електроніка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Сучасна електроніка для велосипеда

Велосипеди, незважаючи на гадану стабільність конструкції, постійно удосконалюються. Один з найпоширеніших способів модернізувати цей транспортний засіб — велосипедна електроніка. Купити в Україні її можна самих різних видів. Але найбільш затребуваними є GPS-навігатори та екшн-камери.

Для чого потрібна і як використовується велосипедна електроніка в Україні?

Електроніка для велосипедів почала користуватися найбільшим попитом вже в двадцять першому столітті. Адже пропоновані виробниками пристрої досягли того рівня досконалості, коли їх можна використовувати в ускладнених атмосферних умовах, без ризику поломки під час падінь і виходу з ладу без доступу до електромережі. Сьогодні велосипедна електроніка в Харкові, Києві, Миколаєві та інших містах України використовується як професійними спортсменами, так і звичайними велолюбителями. Адже вона широко доступна, в тому числі за вартістю.

Gps-навігатор: функції апарату

Прилади такого типу сьогодні використовуються дуже широко. Вони доступні і через смартфон, але набагато ефективніше використовувати саме GPS навігатор для велосипеда. Замовити з доставкою його можна через наш інтернет-магазин Unisport. Наші консультанти допоможуть вибрати варіант з урахуванням ваших завдань і фінансових можливостей. Цей прилад допоможе в дорозі:

 • Визначити місце знаходження в конкретний момент.
 • Назвати точні координати для отримання допомоги.
 • Вибрати оптимальний маршрут переїзду на місце.
 • Фіксування маршруту пересування велосипеда.
 • Повернення по раніше виконаній траєкторії.
 • Робота в зв'язці з комп'ютером або смартфоном.
 • Передача актуальної інформації для її обробки.

Екшн-камера і її можливості

Цей пристрій стане відмінним рішенням, якщо ви любите фіксувати поїздку на відео. Екшн-камера для велосипеда від інтернет-магазину Unisport має безліч функціональних можливостей. В першу чергу її потенціал відрізняється здатністю:

 • Вести відеозйомку по шляху слідування велосипеда.
 • Працювати в умовах тряски, вологості, після ударів.
 • Фіксуватися на кермі, шоломі, руці велосипедиста.
 • Самостійно вибирати актуальні режими зйомки.
 • Правильно наводити фокус і регулювати експозицію.

Як правильно вибрати і де купити електроніку для велосипеда?

Електроніка даного типу повинна відповідати умовам майбутньої експлуатації. А вони не завжди сприятливі. Адже велосипедист їздить за любої погоди, по нерівному рельєфу. Велосипед може падати, тому прилад може отримувати механічні удари. Великий ризик того, що дане обладнання потрапить у водойму або просто під дощ. Тому так важливо правильно вибрати і замовити електроніку на велосипед. При цьому потрібно враховувати такі критерії вибору:

 • Стійкість до механічних пошкоджень, а також впливу агресивних факторів зовнішнього середовища. Для цього бажано, щоб прилад був і занурений в протиударний корпус, що не пропускає всередину вологу.
 • Автономність приладу. Щоб мати можливість експлуатувати електроніку тривалий час без доступу до електромережі, вона повинна працювати від якісної місткої і разом з тим компактної батареї.
 • Надійне кріплення. Електроніка для велосипеда з каталогу нашого магазину фіксується на кермі, рукаві або шоломі велосипедиста. Але якщо кріплення буде недостатньо надійним, то прилад розіб'ється.
 • Маса апарату. В дорозі електроніка може створювати дискомфорт велосипедисту, якщо вона буде занадто важкою. А в умовах тряски великий ризик того, що прилад просто відвалиться, впаде і стане непридатним до роботи.

Якщо ви вирішите електроніку для велосипеда купити недорого в нашому інтернет-магазині, то отримаєте сучасні функціональні якісні прилади. Вони наділені інноваційними можливостями та відрізняються високою якістю. Тому їх застосування в дорозі буде не тільки корисним, але і приємним.

Вгору