Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Велосипеди зі знижкою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Купівля велосипеда - це досить відчутна стаття витрат для сімейного бюджету. Тому таке придбання зазвичай планується заздалегідь. Досвідчені покупці шукають можливість заощадити при цьому, але не на шкоду якості купленого засобу пересування. І краще рішення для цього - велосипеди зі знижкою. В Україні розпродажі, знижки та інші аналогічні акції - це широко поширені маркетингові заходи. Їх можна без проблем передбачити. Найчастіше вони плануються на передсвяткові дні, на початку і в кінці сезону. А найвигідніша для покупців система знижок - в нашому інтернет-магазині.

Високоякісні велосипеди зі знижкою в інтернет-магазині Unisport

У торгівлі існує спеціальна маркетингова політика, спрямована на залучення нових покупців, збільшення продажів, а також на збут сезонних товарів, які можуть стати неліквідними. Безліч таких заходів використовується і в нашому магазині. Але ми застосовуємо їх швидше для того, щоб зробити якісні товари максимально доступними для наших покупців. Тому у нас завжди можна купити велосипед зі знижкою. У Харкові, Києві, Одесі та інших містах країни цим охоче користуються покупці з різним достатком і з різними уподобаннями. Адже ми не пропонуємо під виглядом розпродажів неліквід, шлюб і фальсифікат, які в наш магазин просто не потрапляють. Щоб підтримувати гідний рівень, з виробниками наших товарів ми співпрацюємо тільки безпосередньо. Тому у нас можна велосипеди зі знижкою замовити з гарантією їх фірмового походження. Ви неодмінно залишитеся задоволені таким придбанням.

Велосипеди зі знижкою: можливості та переваги для покупців

У нашому магазині на розпродаж виставляються велосипеди преміум класу і цілком бюджетні байки. З них кожен охочий може вибрати найбільш вподобану модель. Це вигідна можливість фірмовий велосипед купити недорого, незважаючи на те, що це продукція елітних торгових марок.

Види велосипедів за знижкою

Набутий у нас байк буде відповідати жорстким стандартам якості і безпеки, що підтверджується належними сертифікатами. Замовник отримає надійний, довговічний, зручний велосипед, здатний задовольнити всі його запити і очікування. Це реальний шанс істотно здешевити байк будь-якої моделі:

Основні сезони розпродажів

Знижки на велосипеди є цілком плановим заходом. Почасти це пояснюється тим, що така торгівля є сезонною. Тому якщо ви хочете заощадити відчутно, то краще потерпіти і дочекатися заповітного періоду - кінця літа. До зими мало ймовірності того, що вам запропонують ще більш істотні знижки на велосипеди. У каталозі будь-якого магазину вони просто залишаться чекати початку нового сезону. Але тільки якщо мова йде не про інтернет-торгівлі. Ми пропонуємо товари з мінімальною націнкою, оскільки тримаємося за рахунок великого товарообігу. У той же час в інтернеті величезна конкуренція. І нам вигідніше запропонувати покупцеві більш свіжі моделі тих же велосипедів за найвигіднішою для нього ціною. Отже, залишки колишніх лінійок ми пропонуємо зі знижкою майже на рівні собівартості, щоб навесні їх місце заповнити новими моделями.

Ходові моделі зі знижкою

Якщо ви хочете велосипед купити на розпродажі середнього або вищого цінового сегмента, то їх можна знайти зі знижкою навіть навесні. Причому покупка торішніх моделей буде вигідна в тому плані, що перші завжди краще наступних в будь-який лінійці. Це стосується і якості, і комплектації. Також великі торгові точки, до яких відноситься і наш інтернет-магазин, найчастіше пропонують за зниженими цінами і ті товари, які в даному сезоні користуються серйозним попитом. Це пояснюється бажанням збільшити оборот топових товарів, таких як велосипеди. Ціна при цьому в нашому випадку буде набагато нижче, ніж у конкурентів, що має залучити нових клієнтів. Ті ж принципи діють і при продажу демо-зразків після тест-райда.

Вгору