Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Сонячні панелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Сонячні панелі: альтернативна енергія із турботою про екологію

Сонячна енергія сьогодні використовується для харчування різноманітної техніки, включаючи мобільні ґаджети та електромобілі. Ефективні сонячні панелі купити в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Це будуть пристрої з високим рівнем ККД, які можуть використовуватися у повсякденному житті та під час перебування далеко від цивілізації.

Сонячні панелі

Як функціонують та як створювалися сонячні панелі?

Вчені завжди прагнули освоїти сонячну енергію. Спочатку це були температурні електростанції, відомі як колекторні установки, що застосовуються для нагрівання води, а від неї та інших об'єктів. Сонячні панелі, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, продукують електрику. Це ефективніша технологія. Адже при цьому не втрачається стільки енергії, як при багатоетапній передачі: нагрівання води, виділення пари, що обертає парову турбіну, яка в генератор передає електрику.

Освоєння сонячної енергії

Акумулятори, що застосовуються в такій технології, складаються з ланцюжка фотоелементів. Це напівпровідники, які трансформують силу сонця на електрику. Цей процес відображає так званий фотоелектричний принцип. Відкрив його французький вчений бетель ще в середині позаминулого століття. Підвів наукову основу під нього Альберт Ейнштейн.

Принцип дії панелей

Фотоелектричний ефект полягає в тому, що сонячні промені виштовхують із напівпровідника зайві електрони та перекидають їх у шар, у якому електронів не вистачає. Тому дана батарея формується з двох шарів, в якому використовується катод з недостатнім електроном, а також анод із зайвим електроном. В результаті відбувається рух електрона з одного шару до іншого.

  • Перші сонячні панелі виготовлялися із селену з низьким ККД. Дослідники не припиняють шукати альтернативу, вивчаючи властивості міді, галію, індію, а також кадмію.
  • З фотоелементів формують електричний ланцюг, на основі якого створюється сонячна батарея або сонячна панель.
  • Фотоелементи монтуються в батареї так, щоб їх можна було вилучати по одному для заміни невиправлених осередків.
  • Лицьова панель батареї покривається надійним шаром пластику або розжареного скла, стійкого до механічних впливів.

Сонячні панелі за відсутності світла

Характеристики сонячних панелей з каталогу Юніспорт

У нашому інтернет-магазині сонячні панелі замовити можна різних видів і потужностей. Вони є монокристалічною конструкцією з високим рівнем коефіцієнта корисної дії:

  • Панелі легкі, зручні для транспортування та встановлення. Вони оснащені ергономічними ручками для перенесення та спеціальними підставками. Завдяки цьому батарею можна встановити будь-якому вигляді поверхні.
  • За кілька секунд починається електроенергія від променів сонця. Таку трансформацію здійснюють монокристалічні кремнієві сонячні елементи. Вони укладені у кілька шарів.
  • Завдяки продуманій конструкції сонячні панелі з каталогу інтернет-магазину Юніспорт витримують вплив агресивних факторів зовнішнього середовища. Їх ламінована поверхня інертна до опадів та інших атмосферних явищ.
  • Водопроникність даних конструкцій відповідає рівню IP65. Це надзвичайно високий стандарт. Однак, батарея не рекомендується залишати під дощем тривалий час або тим більше у воді. Захисту потребують також кабелі та роз'єми.
  • Такі сонячні панелі є універсальними, оскільки добре поєднуються з обладнанням інших моделей. Тому їх активно використовують для облаштування автономного кемпінгу, а також у разі вимкнення енергії. Безпосередньо від такої батареї можна заряджати відразу два гаджети.

Пропонуємо у нашому інтернет-магазині сонячні батареї купити недорого з доставкою по Україні. Ваші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір з урахуванням ваших потреб та можливостей.

Вгору