Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Підсідельний штир із амортизатором для велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Підсідельний штир із амортизатором для велосипеда

Підсідельний штир являє собою трубу, яка необхідна для того, щоб утримувати сідло за допомогою підсідельного хомута і регулювати висоту сідла. Начебто все, але - ні: є кілька нюансів, від яких залежить комфорт пересування або навіть спортивний успіх. Річ у тому, що мало просто купити підсідельний штир і відрегулювати висоту сідла, іноді необхідно ще придбати підсідельний штир з амортизатором, а не простий. Цю помилку, коли хочеться заощадити, допускають багато любителів. Професійні спортсмени, особливо ті, хто займається гірським велосипедним спортом, не допускають таких помилок, знаючи, що хороша амортизація - це не просто комфорт. Але при цьому треба розуміти, що амортизація може зіграти злий жарт, і ви не будете відчувати рельєфу дороги, тому підходьте до вибору підсідельного штиря дуже розумно.

Увага! Необхідно запам'ятати основне правило: не встановлювати висоту сідла, ігноруючи граничну позначку, це може привести до поломки рами, труби або самого сідла. Якщо ж дотримуватися правил експлуатації, тоді підсідельний штир буде служити вам довго.

Різновиди підсідельних велосипедних штирів

З різновидів підсідлових труб можна відзначити вигнуті, амортизаційні. Якщо довжина вашої рами недостатня, тоді вам підійде вигнута. Додавши кілька, зовсім не зайвих сантиметрів, вона забезпечить більший комфорт. Амортизаційний хороший для всіх, хто також хоче комфортно пересуватися.

Карбоновий підсідельний штир, володіючи високими характеристиками міцності, має дуже легку вагу, що дуже корисно при участі в змаганнях, коли дорога кожна секунда, навіть частки секунди. Ми пропонуємо вам купувати спортивні товари, в тому числі купити підсідельний штир, після вивчення питання, а, ще простіше, після консультації з нашим фахівцем. Адже, можливо, вам потрібен буде саме підсідельний штир 27.2, а не підсідельний штир 25, може бути, вам потрібна не просто, а саме підсідельний штир з амортизатором купити.

Зверніть також увагу на те, що наші цінові пропозиції дуже вигідні для всіх покупців - і для людей середнього достатку в тому числі. Прямо зараз, в пару кліків ви можете підсідельний штир купити і інші спортивні товари з будь-якого міста України.

Вгору