Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Колеса у сборі на велосипед, велоколеса

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Велосипедні колеса від Unisport: нескінченна досконалість

Як не існує вічного двигуна, так немає і комплектуючих з невичерпними ресурсами. Однак в нашому магазині можна вибрати надзвичайно довговічні велосипедні колеса в зборі. Купити в Україні їх найвигідніше у нас, оскільки ми продаємо брендові вироби за доступними цінами.

Як правильно вибрати і купити велосипедні колеса?

Велосипедне колесо тільки здається простим. Насправді це досить складна конструкція. Спробуйте тільки власноруч розмістити спиці, не порушивши суворий порядок. І якщо у вашому велосипеді трапляється така проблема, що одне з коліс виходить з ладу, то вам доведеться розібратися з масою його характеристик. Це необхідно, щоб правильно вибрати оптимально відповідний варіант. А щоб занадто не займатися деталями, краще купити велосипедні колеса в зборі. У Харкові, Києві, Львові та інших містах країни досвідчені велосипедисти довіряють таку покупку нашому інтернет-магазину. Адже наші фахівці володіють достатнім професіоналізмом, щоб зібрати в каталозі оптимальний асортимент, а потім допомогти покупцеві вибрати найбільш підходящий для кожного конкретного випадку варіант комплектуючих. Зокрема, під час покупки такого елемента, як велосипедне колесо в зборі, в інтернет-магазині Unisport вам порекомендують виходити з таких критеріїв:

  • Необхідний діаметр коліс;
  • Необхідна ширина ободів;
  • Тип гальм на даному байці;
  • Відповідна вага кожного колеса;
  • Наявність камер, шин, фліпперів.

Що потрібно знати про характеристику велосипедних коліс?

Такий компонент, як колеса для велосипеда в зборі, купити потрібно чітко відповідно до типу і будови конкретного байка. Адже вони повинні органічно підходити під нього. Елементарно вони повинні точно відповідати осі і висоті вилки велосипеда. На колесо здійснюється основне навантаження від маси і велосипеда, і велосипедиста. Крім того, саме цей елемент байка приймає на себе динамічні навантаження під час руху по нерівній дорозі. До складу цієї конструкції входить втулка, обід, спиці, ніпель, шина з покришкою і деякі інші деталі. Щоб не зіпсувати придбані деталі неправильним складанням, краще купити велосипедне колесо в зборі. У каталозі нашого інтернет-магазині такі комплектуючі представлені від кращих світових виробників, включаючи Shimano. На підприємствах даного японського бренду всі деталі збираються на спеціальних автоматичних лініях з комп'ютерним управлінням. І процес виробництва, і збірка на всіх етапах піддаються численним перевіркам якості. Це дозволяє виробникові підтримувати високі стандарти своєї продукції. Тому велосипедні колеса в зборі замовити від даного бренду вважається однозначно точним рішенням. Можна також окремо придбати в якості запчастин спиці, обід, ніпель, конус для втулок і інші комплектуючі, без яких колесо не зможе повноцінно функціонувати.

Як підходить до розробки та виготовлення коліс Shimano?

На підприємствах цього китайського бренду випускається безліч унікальних за своєю найвищою якістю комплектуючих для велосипедів. Тому компанія на сьогодні вважається флагманом у своїй сфері. Один з найбільш затребуваних її продуктів — колеса для велосипедів в зборі. Купити недорого їх можна в нашому інтернет-магазині Unisport. Покупці цінують таку можливість — придбати фірмову продукцію за доступною ціною. Тим більше, що колеса Shimano на сьогодні перевершують продукцію таких брендів, як як Mavic і Fulcrum. Більш того — на сьогодні компанія виробляє 60% всіх велосипедних запчастин в світі. І це не просто результат маркетингової діяльності, а доказ бездоганності технологій.

Якщо вам потрібно вибрати і купити велосипедне колесо, звертайтеся до нас. Ми допоможемо з адекватним вибором, доставкою, а при необхідності — складанням і ремонтом будь-яких компонентів або всього вашого велосипеда. З нами ваш байк завжди буде на ходу.

Вгору