Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Велосипеди круїзери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Інтернет-магазин круїзерів в Харкові

Велосипеди круїзери в Україні, як, втім, і в інших країнах популярні у тих користувачів, хто з одного боку хоче вести активне життя, а з іншого, заняття спортом, з різних причин не входять в розпорядок їхнього життя. Зазвичай придбати прогулянковий велосипед - це бажання тих, хто любить неспішні міські прогулянки, для ближніх поїздок на природу, а також, щоб добиратися на роботу, поєднуючи при цьому, ранкову зарядку з пересуванням до місця трудової діяльності.

Наш екіпірувальний інтернет-магазин допоможе вибрати й купити велосипед круїзер, на якому катання буде доставляти лише задоволення, а не почуття дискомфорту, як в ногах, так і в спині велосипедиста. Для цього у нас є консультативна служба і кваліфіковані фахівці, щоб допомогти клієнтам, як жінкам, так і чоловікам вибрати ту чи іншу прогулянкову модель відповідно до усіх стандартів ергономіки й останніх розробок дизайну.

Переваги прогулянкових моделей і особливості їх вибору

Основними перевагами таких велосипедів, є:

  • комфортна посадка. Зручність полягає в тому, що, по-перше, велосипедист надійно відчуває себе в сідлі, а, по-друге, у нього є можливість давати перепочинку ногам;
  • під час руху їздець може впевнено здійснювати контроль напрямку шляху;
  • при цьому його спина залишається максимально розвантаженою.

Що стосується нюансів вибору, то незалежно від того, чи це чоловічий велосипед круїзер або жіночий його варіант, вибирають їх за параметрами тіл їх майбутніх користувачів. І, перш за все, в залежності від росту. Для цього:

  • потрібно встати поруч з велосипедом;
  • рама при цьому на кілька сантиметрів повинна бути нижче пояса;
  • а також при посадці рукам повинно бути зручно в кілька зігнутому в ліктях стані.

Це і буде найкращий велобайк.

Що стосується вибору велосипеда в нашому інтернет-магазині, то не обов'язково клієнту проходити цю процедуру в натурі, для цього потрібно знати лише його зріст і за цим параметром вибрати відповідний прогулянковий велобайк. Є на нашому ресурсі для цього спеціальна опція на сторінці каталогу.

Особливості жіночого вибору

Не можна не згадати про те, що жіночий велосипед круїзер привертає увагу даної цільової аудиторії клієнтів, перш за все, візуальною красою, колірним оформленням і новизною дизайнерських рішень. І таке ставлення до вибору має свої обґрунтування, через те, що серед жінок поширені прогулянки на велосипедах, іноді навіть у святкових вбраннях.

Вибираючи велосипеди круїзери ціна, як правило, також має важливе значення. І наш інтернет-магазин, якому належить першість у продажу спортивних товарів, може запропонувати нашим клієнтам досить пристойні знижки, причому, не тільки на моделі минулих років, а й на нові зразки прогулянкової техніки.

Для клієнтів з інших міст України, є можливість придбати прогулянкові моделі з доставкою, точно так само, як це доступно харків'янам. Для цього ми залучаємо різних надійних перевізників.

Вгору