Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Тактичні рюкзаки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Тактичний рюкзак — основні правила вибору

Для виконання військових операцій, екстремальних експедицій, екстремального відпочинку важливо правильно обирати спорядження. Одним із найважливіших аксесуарів є тактичний рюкзак, завдяки котрому можна переносити необхідні речі з максимальним рівнем комфорту. В магазині UniSport ви зможете тактичні рюкзаки купити в Україні, обравши для себе оптимальну модель.

Відмінності тактичного рюкзака

Від звичайного наплічника тактичний рюкзак відрізняється, в першу чергу, камуфляжним забарвленням. Також для такого наплічника є характерною система MOLLE, посилена конструкція, ергономічне розташування відділень та кишень. Тактичний рюкзак під час виконання військових операцій дозволяє автономно існувати певний проміжок часу.

Військові рюкзаки

Найбільш важливою характеристикою при виборі тактичного рюкзака є обсяг, за яким наплічники можна розділити на три групи:

  • на один день;
  • на три дні,
  • рейдовий.

Найменшим є одноденний штурмовий рюкзак, обсяг котрого не перевищує 30 літрів. Такі рюкзаки використовуються для штурмів, переміщення на короткі дистанції, в яких найважливішою є мобільність. Часто такі рюкзаки оснащуються відсіком для гідросистеми, стяжками для регулювання розміру. За допомогою модульної системи MOLLE можна розмістити додаткові підсумки.

Триденний рюкзак тактичний використовують для триваліших переходів, наприклад, на декілька діб. Важливою опцією таких рюкзаків є поясна підтримка, щоб перенести частину ваги з плечей на спину. Такий рюкзак можна сміливо обирати і для походів, адже він дозволяє захопити з собою всі необхідні речі, спорядження.

Рейдовий наплічник відрізняються найбільшим обсягом, тому в нього можна скласти досить велику кількість речей, спорядження. Такі рюкзаки обов'язково мають жорстку спинку з каркасом, поясну підтримку, розвантажувальну систему. Більшість сучасних брендів створюють рейдові рюкзаки з основою із пластику, що зменшує вагу, збільшує рівень комфорту при транспортуванні речей.

Характеристики вибору тактичного рюкзака

Якщо вам потрібно тактичні рюкзаки купити в Києві, також варто звертати увагу на такі параметри — матеріал, обсяг, зручність перенесення.

Тактичні рюкзаки створюються здебільшого поліестеру або нейлону. Обидві ці тканини відрізняються високими показниками міцності, стійкості до зношування. Щоби додатково посилити міцність, використовується матеріал поліестер з типом плетіння рип-стоп, котрий має підвищену стійкість до розривів.

Обсяг рюкзака вимірюється в літрах найменший, одноденний рюкзак, підходить для нетривалих походів. У мирний час його можна брати з собою в походи на три дні. Для виконання військових завдань більше одного дня, довгих експедицій та походів, слід обирати рюкзак обсягом 50 літрів та більше.

Зручність перенесення в мирний та воєнний час забезпечують такі особливості:

  • лямки великої ширини забезпечують рівномірне розподілення навантаження на плечі та спину;
  • нагрудний пасок проходить поперек грудей, що додатково знижує навантаження на плечі та спину, також за його допомогою можна зручніше зафіксувати заплічник;
  • стегенний пасок — його встановлюють на рюкзаках великого обсягу, щоби додатково знизити навантаження на спину.

Тактичні рюкзаки

Популярні моделі тактичних рюкзаків

Одним із найвідоміших брендів, що виготовляють тактичні заплічники, вважається Kombat. Для нетривалих походів, одноденних військових операцій, можна обрати модель Mini Molle Recon Shoulder, оснащену однією широкою лямкою.

Окрім зручної системи Molle, рюкзак відрізняється сітчастою задньою панеллю, зовнішніми кишенями для дрібних речей. В задній внутрішній кишені можна безпечно переносити пістолет.

Spec-Ops Pack3 — модель збільшеного обсягу, оснащена відділенням для гідратора. Серед інших особливостей слід назвати компресійні паски, поясний пасок. Рюкзак виготовлено із міцного поліестеру 600D Tac-Poly.

Зручні та довговічні тактичні рюкзаки замовити онлайн ви завжди можете в магазині UniSport.

Вгору