Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Машинка для чищення ланцюга велосипеда та інші очищувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Машинки для очищення ланцюгів

Ніколи не варто забувати про те, що велосипедний ланцюг – це найнезахищеніша частина всієї конструкції. І оскільки вона постійно схильна до механічних впливів, великої ваги та атмосферних факторів, то фактично весь час вимагає регулярного особливого догляду. Головним помічником у цій справі, який також позбавить необхідності зняття деталі, стане машинка для чищення ланцюга.

Головні переваги цього пристрою полягають у таких пунктах:

  • забезпечує двоступінчасте очищення;
  • під час процесу очищення за допомогою машинки не доводиться бруднити руки;
  • у конструкції пристрою є обертові щіточки, що забезпечують якісне чищення ланцюга;
  • сама машинка легко піддається розбору та подальшому очищенню;
  • швидке миття ланцюга.

Крім того, цей пристрій є досить простим у використанні – досить просто залити миючу речовину всередину машинки, заправити ланцюг у відповідний роз'єм, зафіксувати його за допомогою спеціальної ручки і лише прокрутити ланцюг. Якщо ж після очищення якість результату стоятиме під питанням, то завжди можна повторити процедуру.
Однак перш ніж купити машинку для чищення ланцюга, необхідно розібратися з деякими її видами та необхідними основними вимогами.

Види очищувача ланцюга для велосипеда

Як і будь-який інший пристрій, очищувач має безліч різних моделей. Всі вони відрізняються один від одного якістю чищення, будовою, ціною, використовуваними матеріалами. Нижче наведено список найпопулярніших машинок:

  1. Bike Hand YC-791 є відносно недорогою моделлю досить високої якості і хорошими експлуатаційними параметрами. Однією з основних переваг даного пристрою є здатність його роликів до аналізу, що збільшує термін служби машини для миття ланцюга. Якщо ж говорити про недоліки, то великим недоліком виробника є підвищене накопичення рідини в задній частині пристрою під час його роботи. Внаслідок цього рідина просто капає на підлогу.
  2. Super Bike Tools. Ця модель, крім основного чищення ланцюга, забезпечує також чищення велосипедних зірок. Але в цьому випадку варто перевірити покупку, оскільки легко можна придбати звичайну підробку. Оригінал йде в наборі з додатковою щіткою та скребком. Пристрій зручний у використанні, щітки високої якості. До того ж, ця модель при правильному зверненні може прослужити жодну чистку, як і раніше якісно виконуючи свою функцію.

Купити якісну машинку для чищення ланцюга велосипеда ви зможете у нашому інтернет-магазині.

Вгору