Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Дзеркало для велосипеду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Дзеркало для велосипеда

Тримати дорожню ситуацію під контролем необхідно і під час змагань, і під час катання містом. У другому випадку навіть важливіше купити дзеркала для велосипеда, адже, як у кожного водія, велосипедист має "сліпі плями". І якщо сподіватися тільки на інших учасників дорожнього руху, то проблем часто не вдається уникнути. Навіть якби в нашій країні були всі умови для безпечного водіння, то все одно дзеркало на велосипед - велозеркало, слід встановити. Це суперпрофесіонали, які виступають на найвищому професійному рівні, борються за частки секунди, тому чим менше буде вага їхнього велосипеда, тим краще. Дзеркало велосипедне ви, в переважній кількості випадків, у них не побачите. Тим більше, вони не потрібні, коли організація велосипедних змагань забезпечила безпеку учасників, їх супроводжують машини поліції та швидкої допомоги.

"Картинка", яка видна в дзеркалі, для новачка незвичайна, і навчитися бачити, контролювати дорожню ситуацію потрібно буде навчитися. Але коли і чим раніше ви навчитеся орієнтуватися за допомогою дзеркал, тим краще. Згодом ви не будете уявляти водіння велосипеда без дзеркал.  

Дзеркало заднього виду для велосипеда

Тим більше необхідно для дитячого велосипеда. Дитина повинна дуже добре орієнтуватися в тому, що відбувається навколо неї, і чим раніше вона стане хорошим велосипедистом, тим спокійніше батькам, і тим вища безпека водіння. Взагалі, техніці безпеки дитячого велосипедного спорту потрібно приділяти особливу увагу, не дозволяти їм кататися в небезпечних місцях, гранично уважно перетинати дороги, перехрестя, потрібно вивчати культуру водіння.

Велозеркала

У широкому асортименті представлені у нас - вибирайте та замовляйте у міста України: Київ, Дніпро, Одесу, Львів тощо. Якщо вас цікавлять і інші спортивні товари, ми з радістю проконсультуємо вас, наші фахівці добре знаються на тому, що важливо і корисно кожному велосипедисту - і новачкові, і професійному спортсмену. Наші ціни більш ніж лояльні до вашого бюджету, вони є вигідними!

Вгору