Екіпірувальний центр «Unisport» пропонує професійний ремонт лиж і сноубордов, який дозволить Вашому улюбленому обладнанню повернутися до ладу після довгого простою або пошкоджень.

1. Заточування кантів лиж / сноубордів 300 грн.
2. Нанесення парафіну*, шліфування, полірування ковзаючої поверхні. 450 грн.
3. Повний сервіс лиж / сноуборду (заточення канту, нанесення  швейцарського парафину TOKO, шліфування, полірування ковзаючої поверхні, заливання дрібних подряпин).

750 грн.

4. Заливання подряпин на ковзаючій поверхні от 50 грн.
5. Складний ремонт (вибитий кант, розшарування) от 100 грн.

* У нашій майстерні використовується парафін Швейцарської компанії "TOKO". Парафін включений у вартість робіт.

Ремонт лиж та сноубордів — ремонт гірських лиж у Харкові

Активне використання лиж і сноубордов неодмінно супроводжується поступовим зношуванням, що у свою чергу впливає на втрату обладнанням первинних властивостей, а також появою таких пошкоджень як подряпини або тріщини.  

Таким чином, перед настанням нового сезону може бути потрібним заточування кантів (сноуборд і лижі), а також заливання подряпин, що з'явилися на поверхні. Такий ремонт проводиться досить швидко і при цьому має доступну вартість, яка, поза сумнівом, менше в порівнянні з ціною нового інвентаря.

Варто також пам'ятати, що незмінної складової і лиж і сноубордов є ковзаюча поверхня, яка для тих або інших моделей може відрізнятися. Її основний компонент це парафін, який, на жаль, досить часто стирається. Саме тому упорядковування сноуборду і підготовка лиж до сезону неодмінно включає нанесення шарів парафіну.

  Якщо стан Вашого устаткування вимагає професійного втручання, то необхідні роботи з готовністю виконають фахівці «Unisport». Звичайно, процедуру нанесення парафіну можна виконати і самостійно, проте якісна поверхня може бути гарантована лише після використання відповідного обладнання.

Для того, щоб виконати відмінний ремонт сноубордов і лиж недорого пропонуємо звернутися саме до нас. Додаткову інформацію відносно проведення робіт можна дізнатися, звернувшись за вказаними в контактних даних телефонами.    

Ремонт лиж і сноубордов економить масу грошей, особливо, якщо ви користуєтеся нашими послугами. Що ще важливо, окрім вигідної цінової пропозиції? Щоб ті, хто займатиметься вашим спорядженням, обов'язково були професіоналами, інакше в їхній праці, навіть за більш меншу суму, не буде сенсу.

Приносьте нам і лижі, і сноуборд, якщо їм буде потрібний ремонт. Пройде зовсім трохи часу, і ви знову зможете користуватися своєю річчю. При цьому потрібно враховувати, що наші фахівці дають оцінку пошкодженням. При тому, що деякі люди наполягають саме на ремонті, слід знати, що не завжди це варто робити. Один раз порушене полотно стає вже не таким надійним. При швидкісному спуску це недопустимо. Але ми, по-перше, знаємо, як дійсно потрібно ремонтувати сноуборди і лижі, щоб повернути їм по-максимуму їхні характеристики. По-друге, коли характер пошкоджень лижі і сноуборду оцінюється нашими фахівцями, як дуже серйозний, вам варто задуматися про покупку нових лиж або сноуборду в нашому інтернет-магазині спортивних товарів. Часто з тих, хто хоче просто відремонтувати лижі і сноуборд, саме так і поступають: заходять в наші розділи, замовляють лижі або новий сноуборд, або ж дані товари за зниженою вартістю. Або ж взагалі час від часу беруть спорядження в оренду, якщо їдуть на гірськолижний курорт.

Ми використовуємо лише надійні деталі, які дозволяють істотно продовжити експлуатаційний термін речі, навіть в якомусь сенсі повернути їх до режиму повноцінної експлуатації. Погодьтеся, вам би було незручно віднести лижі або сноуборд в ремонт, а потім все одно боятися, що вони знову ламатимуться.

Ми маємо великий досвід, щоб відремонтувати сноуборди і лижі відомих виробників, невідомих виробників, дорогі і дешеві, нові і старі.