Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Гальмівні колодки на велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Гальмівні колодки на велосипед

Ганяти швидко - це добре! Але ось коли з'являється перешкода, відразу якось згадуєш, що гальмівні колодки грають важливу роль. Особливо, якщо у вас вони низької якості і не допомогли впоратися з керуванням. Так, крім амортизації, рухливості керма, швидкості, гальмівні колодки по праву вважаються вкрай важливими в конструкції велосипеда. Якщо це справедливо стосовно всіх міських і універсальних велосипедів, тим більше це відноситься до швидкісних велосипедів - шосейними дорогами, а також по відношенню до гірських.

Для особливо ризикових спортсменів і любителів зауважимо, що гальмівні колодки на велосипед бережуть ваше здоров'я, але якщо ви не дуже за це турбуєтеся, то врахуйте, що і ваш велосипед буде в цілості, коли буде потрібно екстрене гальмування.

Навіщо потрібні гальмівні колодки на велосипед

При звичайній поїздці гальмівні колодки для велосипеда сприяють кращій керованості транспортним засобом. Необов'язково жати на гальмо сильно і різко, досить злегка задіяти механізм, щоб скорегувати напрямок і швидкість. Новачки видають себе більш "нервовим" управлінням велосипедом, і навіть гальмування вони повинні освоїти так, щоб рух був плавним, по можливості уникаючи ситуацій, коли знадобиться екстрене гальмування.

Якщо відповідати на питання: "так які купити гальмівні колодки на велосипед краще?", то ми надамо інформацію, виходячи з індивідуальних характеристик вашого велосипеда, особливостей маршруту, інших нюансів. Але і вам не заважає дізнатися трохи більше, наприклад, те, що гальмівні колодки на велосипед можуть бути різних типів: для дискових і обідних гальм. Гальма типу V-brake мають два важелі, які зводяться до обода при натисканні на ручку гальма. Досить гарне рішення на велосипедах для новачків і любителів середнього рівня. І тут колодки будуть відрізнятися за типом використовуваного матеріалу: одноразові, які дуже дешеві, але при цьому і швидко зношуються, і картриджні колодки. Завдяки великій робочій товщині, вони володіють такими перевагами, як максимальна ефективність і зносостійкість.

Залежно від вимог поїздок на велосипеді, купити гальмівні колодки для велосипеда можна і економ-варіанти, і, коли варто вкласти адекватну суму, більше професійні.

Вгору