Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Педалі до велосипеда, велопедалі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Педалі до велосипеда: як замовити

Ви знаєте, хто такі "контактери"? Ні, це не ті, хто контактує з інопланетним розумом, це люди, які займаються велоспортом і віддають перевагу велопедалям контактним. Ви ще не користуєтеся ними? Дуже шкода. Тепер прийшов час вибрати у нас контактні педалі для велосипеда і, до речі, не переплативши за них ні копійки!

Але поговоримо більше про те, навіщо вам потрібні такі педалі для велосипеда. Ті, хто дотримується своєї незмінної лояльності до "топталок", стверджують, що і з ними їм цілком комфортно, і просто потрібно вміти ними користуватися. Як би так, але - ні!

Які бувають велопедалі

Контактні педалі для велобайку дозволяють відчути єдність з велосипедом, ваше водіння стане набагато комфортнішим, адже їх ви можете тягнути вгору, та й взагалі, з'являється почуття більшого коефіцієнта корисної дії. До речі, воно зовсім ілюзорне! І ви це особливо чітко відчуєте, коли буде потрібно прискоритися або форсувати гірки.

Новачкам, звичайно, доведеться трохи звикнути і освоїти цю комфортну технологію. Наприклад, якщо ваш вибір педалей для велосипеда упав на контактні, які допомагають тримати високий каденс, звичайні педалі можуть випереджати ноги, а контактні дуже слухняні і суттєво полегшують пересування. Так, і до комфорту теж потрібно звикати, але у вас це вийде дуже швидко, тільки варто замовити їх у нас, і скоро можете приступати до нової якості своїх чудових покатушок, будь то проста прогулянка або велотуризм.

Переваги велопедалей

Є ще одна перевага таких велопедалей, про яку не можна забувати: ви не просто добре відчуваєте контроль над педалями, це дійсно так: коли перетинаєте трасу з великою кількістю коренів, купин, то з педалі нога не зіскакує. Причому це відбувається дуже природно. Якщо під час простої поїздки відсутність нормального контакту з педаллю викликає дискомфорт, то під час відповідальних змагань це загрожує ураженням, така незручність має бути виключена за допомогою контактних педалей.

Тепер, коли ви зрозуміли про головні переваги контактних педалей, то де будете їх купувати? Нагадуємо правильну відповідь: тут, на нашому сайті спортивних товарів! Висока якість продукції, низькі ціни - хороше поєднання, чи не так? А раз так - ми вже готові виконати ваше замовлення!

Вгору