Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Вилки і амортизатори для велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Вилки і амортизатори для велосипеда: різновиди та особливості вибору

Велосипедна вилка необхідна для того, щоб поглинати поштовхи від катання на проблемних ділянках дороги. Для звичайних велосипедистів вони зводяться до вибоїн на асфальті. А екстремальні велобайкери вважають за щастя долати не тільки бордюри і сходи, а й більш високі перепони. Тому так важливо знати, як правильно вибрати і купити велосипедні вилки і амортизатори. В Україні вони доступні в більшості спеціалізованих магазинів. По-справжньому функціональні надійні пристрої даного типу представлені в нашому інтернет-магазині.

Для чого потрібні і якими бувають амортизатори і вилки велосипеда?

Дані елементи забезпечують зручність і безпеку катання. Так, жорстка вилка пружинного типу чудово підійде для поїздок по місту. Але для катання на природі такий варіант буде невигідним. Ці та багато інших критеріїв потрібно враховувати, перед тим як купити амортизатори і вилки для велосипеда. У Києві, Харкові, Львові та інших населених пунктах України їх найпростіше підібрати через наш сайт. При цьому наші консультанти допоможуть вибрати оптимально відповідний варіант цих та інших комплектуючих для велосипеда.

Основні типи вилок

Перед тим, як вибрати і замовити велосипедну вилку і амортизатор, потрібно розібратися з пропонованими видами даних компонентів конструкції байка. Так, вилку можна придбати таких видів:

  • Пружинна. Складається з пружини, поглиненої в шатун з гуми. Підходить для початкового рівня катання.
  • Пружинно-еластомірна. Від попереднього варіанту відрізняється наявністю полімерного стрижня замість пружини.
  • Повітряна. Має повітряний тип амортизації. Недорога, зручна в експлуатації, комфортна, довговічна.
  • Олійно-пружинна. Використовується професіоналами, оснащена масляним картриджем і сталевий пружиною.

Конструкція вилки

Велосипедна вилка і амортизатор з каталогу будь-якого виробника мають досить стандартну конструкцію. Зокрема, до складу вилки входять такі елементи:

  • Амортизатор. Це пружина або герметична камера, що пом'якшують навантаження від ударів на дорозі.
  • Демпфер. Це елемент, який бере на себе хвилю удару від дрібних похибок рельєфу.
  • Корпус. На нього покладається левова частка навантаження. Чим він міцніший, тим довговічніше вилка.
  • Фурнітура. Це система перемикачів, елементів настройки і захисту механізмів велосипеда.

Будова амортизатора

Велосипедні вилки і амортизатори від інтернет-магазину Юніспорт відрізняються найоптимальнішою конструкцією. Також при їх виготовленні використані найбільш підходящі під майбутні завдання види матеріалів. Амортизатор складається з ресори, що представляє собою конструкцію з металу або повітряний картридж. Перший варіант більш актуальний для швидкісної їзди. Демпфер може бути оснащений масляним або повітряним картриджем.

Особливості вибору

Якщо ви плануєте велосипедні вилки і амортизатори замовити з доставкою через наш інтернет-магазин, то вам варто скористатися рекомендаціями наших фахівців. При цьому вони підкажуть, як правильно врахувати всі критерії такого вибору. Так, для катання по парку можна підібрати вилку пружинно-еластомерного типу. Для здійснення апгрейда потрібно виходити з багатьох параметрів. Основні з них:

  • Стиль їзди. Найбільш потужний варіант вилки потрібно для катання в горах, по грунтовій дорозі і для виконання стрибків.
  • Вага велосипедиста. Так для спортсмена з легкою вагою і мініатюрною статурою рекомендується вилка з повітряним поршнем.
  • Легкість експлуатації, простота обслуговування, можливість ремонту. В цьому плані рекомендуються вилки популярних брендів і конструкцій.

Пропонуємо вам кращі на сьогодні велосипедні вилки і амортизатори купити недорого в нашому інтернет-магазині Юніспорт. Це буде продукція провідних виробників, таких як Rock Shox і SunTour. Вони прослужать вам багато років, не втрачаючи якість, функціональність і комфортність експлуатації.

Вгору