Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Бігові лижі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Основні критерії вибору бігових лиж

Катання на лижах доставляє масу користі і просто задоволення. Але це за умови, що вони підібрані правильно. Особливо якщо справа стосується спортсменів. У будь-якому випадку важливо знати, як правильно вибрати бігові лижі. В Україні в найдостойнішому асортименті вони представлені в нашому інтернет-магазині Unisport. Це оригінальна продукція від топових виробників за найдемократичнішими розцінками.

Як правильно вибрати і де купити бігові лижі в Україні?

Катання на лижах рекомендують лікарі як відмінне загартування для легень, серця і судин. Це безвідмовний засіб для тренування різних груп м'язів. Також бігові лижі в Києві, Харкові, Львові та інших містах вибирають ті, хто хоче скинути зайву вагу. Таке катання допомагає привести в порядок нерви і збалансувати психологічне здоров'я. Воно показано для лижників будь-якого віку. Але щоб катання було дійсно ефективним, важливо правильно вибрати і купити бігові лижі. В інтернет-магазині Unisport для цього у вашому розпорядженні інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручні фільтри. Завдяки цьому, а також допомоги наших кваліфікованих консультантом ви зможете зробити безпомилковий вибір.

Розмір бігових лиж

Один з основних критеріїв вибору бігових лиж — співвідношення їх довжини і зросту лижника. Відомі такі способи визначення відповідності даного спорядження конкретному покупцеві:

  1. Визначити зростання лижника від п'ят до кінчиків пальців витягнутих верх рук. Від отриманого показника потрібно відняти 10. В результаті вийде довжина оптимально відповідних лиж.
  2. До зросту людини, яка хоче купити бігові лижі, потрібно додати 15 см. Показник, отриманий в результаті таких дій, і буде представляти довжину оптимально підходять для покупця лиж.

Також в процесі вибору допоможе спеціальна таблиця. У разі, якщо дані лижника перевершують зазначені в ній цифри, то довжину лиж потрібно збільшити на 5-8 см. Та ж ситуація і з вибором палиць. Вони не повинні бути вище плеча. А якщо біг коньковий, то палиці знадобляться довші. В їх петлю повинна легко входити рука. Крім того, перш ніж замовити бігові лижі, в каталозі потрібно звернути увагу на їх вагу. Чим вона менше, тим більше вони підходять для даного виду спорту.

Маса тіла (кг)

Від 20 до 25

Від 26 до 30

Від 31 до 35

Від 36 до 45

Від 45 до 55

Від 55 до 65

Від 65 до 75

Зріст лижника (м)

1,0-1,1

1,1-1,3

1,3-1,4

1,4-1,5

1,5-1,6

1,6-1,7

1,7-1,8

Довжина лиж (м)

1,1-1,2

1,2-1,4

1,4-1,7

1,7-1,8

1,8-1,9

1,9-2,0

2,0-2,1

Довжина палиць (м)

0,8-0,9

0,9-1,0

1,0-1,1

1,0-1,2

1,2-1,3

1,3-1,4

1,4-1,5


Вид матеріалу лиж

Сучасні виробники випускають лижі даного типу з деревини і пластика. Кожен з цих матеріалів має свої переваги й недоліки. Їх потрібно враховувати перед тим, як купити бігові лижі. В інтернет-магазині Unisport представлені як дерев'яні, так і пластикові моделі. Перший варіант рекомендується використовувати при найнижчих температурах. А ось пластик зберігає ковзання навіть під час відлиги. Що стосується догляду за таким спорядженням, то дерев'яні лижі більш вимогливі, оскільки потребують змащення спеціально призначеними для цього засобами. Узагальнено їх характеристики можна позначити так:

  • Дерев'яні лижі відрізняються відмінним ковзанням по сухому снігу. Їм властиво відмінне зчеплення, рівномірний хід, хороша керованість. Тому такі бігові лижі замовити рекомендується для початківців спортсменів;
  • Пластикові лижі відрізняються більш високою міцністю і легкою вагою. Вони розвивають відмінну швидкість. До їх достоїнств варто зарахувати високу стійкість до впливу зовнішніх агресивних чинників, включаючи вологість.

Це далеко не всі критерії, за якими потрібно вибирати бігові лижі. Ціна цього спорядження залежить від виробника і деяких інших специфічних параметрів. Розібратися з ними допоможуть наші консультанти.

Вгору