Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Велосипеди MTB Street Dirt

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Велоспорт - це не тільки класичні гонки. Існує маса цікавих фрістайловий видів такого спорту. Найпоширеніші з них - це джампінг і дьорт стріт. Велосипеди купити для цих дисциплін можна найрізноманітніші. Але на практиці вони дуже схожі - і своїми функціональними завданнями, і своїми технологічними особливостями.

Основні види спортивного велофрістайлу

Існує безліч видів екстремального катання на велосипеді. Але дійсно популярними є лише кілька з них.

Стріт

Це вільна їзда по міських вулицях, але з екстремальними трюками. В дорозі велосипедист вишукує і прагне подолати різноманітні штучні та природні перешкоди, включаючи бордюри, живі огорожі і паркани. Байк має перестрибнути через лавки і стіни, сходи і перила або ж проїхати по ним. Щоб впоратися з цими завданнями і використовується дьорт стріт велосипед. Купити в Україні такий байк можна в різних торгових точках, включаючи наш інтернет-магазин Unisport.

Дерт

Дерт або Дірт джампінг являє собою катання з виконанням стрибків і трюків, але не спонтанно, а на спеціально обладнаному майданчику. На такій території облаштовано серію грунтових або бетонованих гірок, тобто трамплінів. При цьому всі віражі здійснюються в процесі руху велосипеда. У той же час інші види велофрістайла типу велотріалу або флетленда відрізняються тим, що в процесі виконання їх трюків байк практично балансує на місці.

Перетворення велосипедів під дьорт стріт

Дерт стріт велосипеди в каталогах їх виробників з класичних засобів пересування трансформувалися поступово. Спочатку для позашляхових гонок на гірських байках поміняли колеса на більш міцні. Крім того, відбулися такі перетворення:

  • Скасування многоскоростной трансмісії;
  • Застосування single speed або fixed gear;
  • Заміна високої посадки на низьку;
  • Скасування дискових і ободних гальм;
  • Застосування гальмування skidding, юзом;
  • Застосування коліс 24-26" і разноразмерних.

Класифікація велосипедів для дьорт стріт

У сучасному фрістайлі використовуються найрізноманітніші дьорт стріт велосипеди. Купити в Харкові, Києві чи Львові їх можна в нашому магазині. Наші консультанти допоможуть вам вибрати оптимально відповідний для вас варіант байка. Адже єдині стандарти і класифікації таких велосипедів не розроблені. Але любителі цього виду спорту по-своєму розрізняють сучасні дьорт стріт велосипеди. В інтернет-магазині Unisport їх можна вибрати всіх найбільш затребуваних видів. Найчастіше велоекстремали шукають:

  • Кросові ВМХ з колесами в 20 ";
  • ВМХ велосипеди з шинами 24-26 ";
  • МТВ, хардтейл, з колесами 24-26 ";
  • МТВ, двухподвеси, колеса 24-26 ".

Види матеріалів дьорт стріт велосипедів

Фрістайл передбачає суттєві навантаження на дьорт стріт велосипеди. Замовити їх, виходячи з цього, потрібно максимально міцними. Забезпечити це може надійна рама. Вона повинна витримувати потужні удари під час стрибків, приземлень і частих падінь. Для аматорських моделей використовується хром-молібденова сталь, яку застосовують і для керма. Обода коліс переважно сталеві. Але їм не поступаються і сучасні алюмінієві дьорт стріт велосипеди. Замовити з доставкою на будь-яку адресу в межах країни їх можна самих різних видів. Це легкі, довговічні велосипеди. А властивість алюмінію нагромаджувати утомлююча напруга в сучасних моделях долається за рахунок застосування інноваційних технологій. Тому труби рами і вилок не дають тріщин і спокійно витримують багаторічну експлуатацію. До того ж на такі дьорт стріт велосипеди ціни набагато нижче, ніж, наприклад, на вироби з титаново-магнієвих сплавів і вуглепластика, які будуть підйомні хіба що для великого спорту. Звертайтеся до наших консультантів. Вони відмінно розбираються у всіх тонкощах таких велосипедів. Тому вибір при їх підтримці буде гарантовано правильним. На такому мотоциклі ви зможете вдосталь експериментувати, удосконалюючи свої навички і освоюючи нові трюки.

Вгору