Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Розвантаження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Тактичні розвантаження: основні види та характеристики

Цей вид екіпіровки розробляється і виробляється у тому, щоб розподіляти різні елементи спорядження рівномірно тілі військовослужбовця. Завдяки цьому задіяні різні групи м'язів, що полегшує завдання перенесення боєприпасів та різних тактичних аксесуарів. У нашому інтернет-магазині купити розвантаження можна від провідних сучасних виробників, включаючи торгові марки Tasmanian Tiger та Kombat. А оскільки це гарантовано фірмова продукція, то її характеристиках можна не сумніватися.

Розвантаження

Що таке і як застосовується тактичне розвантаження в Україні?

Конструкція розвантаження складається із цілої системи підсумків. Вони кріпляться до основи різними способами і мають різну конфігурацію з урахуванням призначення. Застосовувати розвантаження рекомендується для структурування спорядження та підвищення його ергономічності. Залежно від місця розташування підсумка, у нього містяться менш чи більше затребувані елементи амуніції. Враховується при цьому також вага та кількість цих деталей. Тому військове розвантаження, замовити яке можна в нашому інтернет-магазині, дозволяє військовослужбовцю мати під рукою боєприпаси, гранати, запасні магазини та інші види аналогічних аксесуарів та комплектуючих. В результаті така організованість сприятиме підвищенню ефективності виконання бойових та тактичних завдань.

Сфера використання

Розвантаження вважається елементом армійського екіпірування. Спочатку її використовували в обмундируванні десантників та представників служб спеціального призначення. Однак високий рівень практичності та доступності такого аксесуару швидко оцінили і в інших видах армійських частин. Цивільні варіанти розвантаження активно використовують у туристичній екіпіровці. Застосовують її мисливці, рибалки і навіть будівельники-монтажники. Але їх моделі скоріше універсальні, ніж вузькопрофільні.

Історія виникнення

Вперше військові розвантаження на основі жилету були розроблені під час Другої світової війни американськими конструкторами. Однак вони використовували для цієї екіпіровки брезент. Але після намокання він розширювався і блокував усе, що у підсумках розвантаження. Тому спершу така конструкція не прижилася. А ось під час в'єтнамської війни почали робити практичніші та зручніші в експлуатації розвантаження. У каталогах провідних виробників вони пропонувалися з поліестеру та кордуру. Фурнітура робилася із пластику типу фастекс. Частина кишень доповнювалася сіткою. Завдяки цьому спорядження виходило легким та зручним в експлуатації. Військовослужбовці високо оцінили також практичність та міцність виробів. Найсучаснішим варіантом такого спорядження є система з модулів та строп. Вона дозволяє швидко та просто пристосовувати конструкцію розвантаження під будь-які тактичні завдання.

Ще один варіант розвантаження — ремінний, відомий як РПС. Така модель з'явилася одночасно з персональною стрілецькою зброєю. Сучасним аналогом даного розвантаження під час першої світової війни був ремінь із прикріпленими до нього підсумками, що страхувався підтяжками. Вони могли мати форму аналогічного букві X, Y або H.

Тактичні розвантаження

Основні різновиди

Сьогодні купити розвантаження в Україні та інших країнах світу можна різних видів, включаючи ChestRig, Platecarrier, Warbelt, платформи на стегнах, бандольєру. Але найбільш популярними вважаються такі варіанти:

  • РПС. Це горезвісна ремінно-плечова система, що застосовується у всіх арміях світу.
  • Плитоноска. Це аналог бронежилета зі знімними бронеплитами та системою строп.
  • Розвантажувальний жилет. Цей підвид плитоноски. Модель має кишеню для бронеплити.
  • Ремінь. Це пояс, на який можна кріпити додаткові підсумки зниження навантаження на ноги.

Кожна з наведених категорій має масу підвидів. Тому, якщо вам потрібно замовити розвантаження, в інтернет-магазині Unisport ви можете скористатися допомогою наших консультантів. Вичерпну інформацію ви також отримаєте із картки кожного товару.

Вгору