Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Зірки шатунів велосипеду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Зірки шатунів велосипеду з найбільш гідними характеристиками

Будь-який велосипед вимагає регулярного догляду і періодичної заміни зношених елементів. Одна з найактуальніших — зірка шатуна. Купити в Україні її можна самих різних видів. Але найкращий асортимент пропонується в нашому інтернет-магазині Unisport. Це продукція топових виробників, купити яку можна за найдоступнішими розцінками.

Як визначити, що пора замінити зірку шатуна для велосипеду?

Зірка шатуна є витратним матеріалом. У процесі тертя і інших навантажень під час їзди вона приходить в непридатність. Після її зношування потрібна своєчасна заміна новою деталлю. Але як визначити, що у вашому велосипеді вийшла з ладу зірка шатуна? Купити її краще заздалегідь, щоб при перших сигналах здійснити оперативну заміну. Основні причини стирання зірочок — це неякісні матеріали, неправильне налаштування передач і швидкостей. Велосипедний ланцюг закріплений на зубці під кутом. Під час обертання він треться об них, тому відбувається їх стирання і поломка. Також при цьому ускладнюється перемикання передач. У такому випадку знадобиться замовити зірки шатунів, не змінюючи всю систему. Ознаки зносу даної деталі відомі кожному велолюбителів:

  • Потріскування ланцюга в процесі їзди на велосипеді.
  • Дисонанс в злагодженій роботі зірки шатуна і ланцюги.
  • Наявність сторонніх звуків неясного походження.

Що собою являє деталь велоспедна зірка шатуна?

Цей елемент велосипеда дійсно схожий на зірочку. Це диск, по краях якого сформовані зуби певної висоти і форми. Кріпиться деталь на каретку. Купити зірки шатунів можна самих різних видів. Вони використовуються для трансляції крутного моменту через ланцюг на заднє колесо. За допомогою даного вузла перемикаються передачі. Але при цьому має бути дві зірки. Кріпляться вони на шатун. На їх зубці насаджується ланцюг. Якщо зірочок кілька, то це дозволяє регулювати інтенсивність крутного моменту. В результаті набагато легше обертати педалі і стримувати інертний набір швидкості. Якщо ви вирішите купити зірки шатуна в інтернет-магазині Юніспорт, то наші консультанти роз'яснять, як їх встановити на каретку, і як коректно налаштувати систему перемикання швидкостей. При необхідності ці маніпуляції можуть здійснювати майстри нашого сервісного центру.

Як правильно підібрати зірки для шатунів?

В процесі експлуатації велосипеда на зірочку припадає велике навантаження. Тому вона повинна володіти достатнім ресурсом. Маса та інші критерії, за якими потрібно правильно вибирати зірки шатунів. У каталозі нашого магазину ви отримаєте інформаційну та практичну підтримку в даному питанні від наших консультантів. Але, як мінімум, при виборі зірки потрібно брати до уваги:

  • кількість зубців;
  • варіант монтажу;
  • матеріал зірки;
  • число швидкостей;
  • вид велосипеда.

Які основні характеристики зірок шатунів?

Цю велосипедну деталь виробляють з різних металів, включаючи сталь, алюміній, а також титан і композитні матеріали. Всі вони володіють різними характеристиками. Тому цей критерій потрібно враховувати при підборі для конкретного велосипеда. Один з найпопулярніших матеріалів — алюміній. Завдяки його використанню велосипедисти можуть зірки шатунів купити недорого. Також алюмінієві вироби відрізняються легкістю, міцністю і стійкістю до корозії. Якщо велосипед передбачає перемикання швидкостей, то на його зірочках дуже багато складних систем зазорів, заглиблень і горбків. Вони призначені для направлення ланцюга і здійснення перемикань між зірочками з максимальною точністю. Пін запобігає застрявання ланцюга. А кількість зубців потрібно вибирати, виходячи з конкретної моделі велосипеда.

Рекомендуємо вам зірки шатунів замовити з доставкою через наш інтернет-магазин. Це будуть вироби від топових виробників, які мають максимально високий ресурс. При необхідності ми можемо підібрати комплект з ланцюгом і задніми зірками.

Вгору