Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Трансмісія для велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Рух велосипеда від обертання педалей - це одночасно і елементарна, і дуже складна система. І відповідає за неї велосипедна трансмісія. Купити в Україні її можна в зборі або окремими компонентами через наш інтернет-магазин Unisport. Ми пропонуємо оригінальні вузли та деталі за доступними розцінками.

Як правильно вибрати і де купити велосипедну трансмісію?

Трансмісія на велосипеді призначена для передачі зусиль велосипедиста, крутного педалі, на заднє колесо. Вона складається з цілого комплексу спеціальних компонентів, кожен з яких відповідає за свою частину процесу. А разом вони і забезпечують рух байка. Велосипедна трансмісія в Харкові, Києві, Львові та інших населених пунктах України доступна в будь-якому веломагазині.

Велосипедна трансмісія від Unisport

Щоб отримати гарантовано фірмові запчастини, максимально відповідають конкретному велосипеду, краще спочатку звертатися в перевірені торгову точку. Досвідчені велосипедисти і експерти рекомендують наш інтернет-магазин Unisport. Ми пропонуємо найкращі деталі велосипедної трансмісії купити в Києві, Рівному, Миколаєві та інших містах країни з можливістю доставки по помірними цінами. Наші консультанти допоможуть вам розібратися в питанні і зробити безпомилковий вибір, замовивши такі компоненти трансмісії, як:

 • Перемикачі передні;
 • Перемикачі задні;
 • Каретки, педалі, манетки;
 • Троси, сорочки, законцовки;
 • Касети і тріскачки, ланцюги;
 • Шатуни, зірки, групсети.

Конструкція велосипедної трансмісії

Велосипедна трансмісія, замовити яку можна через наш сайт, має зазвичай стандартну конструкцію. До її складу входять, по суті, однакові компоненти, які відрізняються особливостями конструкції і іншими унікальними характеристиками.

Касета

Ця частина трансмісії кріпиться на колесі за допомогою втулки. У неї входить одна шестерня або кілька таких деталей, відомих як «зірочки».

Система

Так називають полімент трансмісії у вигляді ланцюгового приводу. Крім самих касет, що складаються з зірочок або шестерень, в неї входить каретка. Це статичні компоненти, на яких обертаються рухливі деталі - ланцюг і шатуни. З їх допомогою відбувається зв'язування всіх складових в єдину систему.

Ланцюг

Якщо купити велосипедну трансмісію в нашому інтернет-магазині, то ви отримаєте максимально ефективну функціональну складову велосипеда. Так, наші ланцюга здатні передавати зусилля велосипедиста, що обертає колеса через педалі, з ефективністю майже в 99%. У нас можна підібрати ланцюг необхідної ширини і довжини, з оптимальною відстанню між спинками, тобто, між сусідніми ланками.

Перемикач швидкості

Цей компонент не просто здійснює перемикання передач, але також відповідає за регулювання ступеня натягу ланцюга. По суті, він забезпечує її підтримку. Сам процес перемикання швидкості полягає в перекладі ланцюга з однією з зірочок на іншу.

Передній перемикач

Це ще один елемент перемикання швидкостей. Але на нього не покладено відповідальність за ступінь натягу ланцюга. Такий перемикач встановлений тільки на тих моделях велосипедів, які спереду оснащені двома і більше зірочками. За рахунок особливої конструкції цей елемент впливає на зміну таких параметрів, як частота крутіння педалей, бічна швидкість і крутний момент коліс.

Різновиди трансмісії велосипеда

Трансмісія на велосипед, купити недорого яку можна в нашому інтернет-магазині, може бути:

 • Прямий, без ланцюга, як на дитячих велосипедах триколісних;
 • Зубчастої, з шестернями на певне число зубів;
 • вальних, яка передає крутний момент через вали;
 • Ремінний, в якій замість ланцюга застосовуються паси;
 • гідравлічні, що діє на гідравліці, а не механіці;
 • Комбінованої, як гібрид зовнішньої і внутрішньої;
 • Планетарної, з внутрішнім перемиканням передач.
Вгору