Прокат сноуборду стане відмінним вибором для починаючих любителів зимового виду спорту та професіоналів. Компанія Unisport пропонує вигідні умови оренди спорядження на будь-який термін. Пропонуються сноуборди високої якості в ідеальному стані. Навіщо витрачати гроші на придбання дорогої екіпіровки? Вигідніше узяти сноуборд на прокат і відправитися в довготривалу подорож до гірськолижного курорту.

Сноуборди яких брендів можна взяти на прокат?

Пропоновані в каталозі сноуборди повністю перевірені і готові до експлуатації. Ми стежимо за станом спорядження, постійно наповнюємо каталог новими моделями. Позитивні відгуки підтверджують високу якість сноубордов і послуг, що надаються компанією Unisport. Увазі клієнтів пропонуються варіанти від наступних відомих  у всьому світі брендів: Salomon, Nidecker, Burton і ін.

Один з головних недоліків у покупці сноуборду – це висока вартість спорядження при рідкому використанні. Найчастіше катаються на ньому всього один раз на рік під час відпустки, а в інший час дорога екіпіровка без діла порошиться в гаражі або коморі. Гнучке ціноутворення при прокаті сноубордів в Харкові, великий вибір бордів для спортсменів різного віку і міри професіоналізму сприяють незмінному зростанню популярності послуги.

Як узяти сноуборд на прокат?

Компанія Unisport пропонує оформити оренду сноуборду за максимально короткий термін. Щоб отримати необхідне спорядження досить виконати наступні прості кроки:

 - зв'язатися з фахівцями компанії за контактними номерами 066 507-68-68, 063 924-40-00 або через функцію зворотного зв'язку на сайті, уточнити наявність вибраного сноуборду на складі;

- погодити дату і додаткові умови оренди;

- оформити броню на спорядження: приїхати в офіс для підписання договору і внесення передплати у розмірі 50% від підсумкової вартості прокату, розрахованої раніше. Ще один варіант – перерахування грошей на розрахунковий рахунок компанії, а фахівці самостійно заповнюють і підписують папери;

- за попередньою домовленосттю приїхати в офіс компанії Unisport і забрати сноуборд, сплативши останні 50% від вартості оренди і залишивши заставу.

Слід враховувати, що як заставу можна використовувати закордонний паспорт, водійське посвідчення, технічний паспорт або повну вартість вибраного для оренди спорядження.

Вартість прокату/оренди за добу (26 годин)

 

Спорядження Будній день | Вартість, грн Вихідний день | Вартість, грн
Прокат сноубордів 1 категорія 200 200
Прокат сноубордів 2 категорія 350 350
Прокат сноубордичних чоботів 100 100  
Шолом 1 категорія 50 50
Шолом 2 категорія 100 100
Дитячих шоломів 50 50
Гірськолижних масок 50 50
Гірськолижних курток 150-250
Штанів 150-200
Комбінезонів 150
Рукавички 50 50
Захист спини1 100
Сноубордичного чохла 50-100
Сноубордичного чохла на колесах 200
Чохли для чоботів 50

Де знаходиться магазин компанії Unisport?

Узяти сноуборд в оренду від компанії Unisport – вигідне рішення для початківців і досвідчених сноубордистів.  

Магазин в Харкові розташований за адресою: вул. Сумська, 13.  Тел.: 066 507-68-68, 063 924-40-00.

Зручне місцерозташування також є вигідною перевагою на користь того, щоб скористатися послугами з прокату.

Ми працюємо щодня без вихідних з 10 до 19. В цей час ви можете під'їхати для внесення оплати або застави, забрати спорядження, підібрати необхідний для кращого відпочинку варіант сноуборду. Багато людей запитує, скільки коштує прокат? Все залежить від вибраного спорядження, терміну оренди.

Переваги компанії Unisport

Прокат сноубордов за ціною, яка вас приємно здивує, – одне з правил нашої роботи. Головні переваги компанії:  

- великий вибір спорядження;

- доступні ціни і гнучкі умови оплати;

- унікальні умови оренди:

- ми вважаємо один день – 26 годин;

- при оренді більше 7 діб від суми віднімаєтося 2 дні на дорогу до гірськолижного курорту і назад.

Сноуборд в оренду – це правильне рішення для кожного, хто цінує свій час і не хоче витрачати гроші на покупку спорядження.