Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Вимірювач потужності для велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Велосипедний вимірник потужності

Під час професійної їзди велосипедом важливо враховувати інформацію про різні параметри руху. Щоб контролювати та покращувати свою продуктивність, велогонщик може використовувати велосипедний вимірювач потужності. Купити в Україні його можна у багатьох спеціалізованих магазинах. Але найефективніші, надійніші, багатофункціональні пристрої такого типу представлені в нашому інтернет-магазині.

Чому варто вибрати та замовити вимірювач потужності для велосипеду з каталогу нашого сайту?

Застосування такого гаджета як вимірювач потужності дає багато переваг велосипедисту. Як мінімум, кожна поїздка виходить продуктивною та осмисленою. Гонщик може поставити перед собою конкретну мету, втілення яких легко відстежувати за допомогою даного пристрою. Завдяки цьому можна отримати більше задоволення від їзди, правильно розподіляти відпочинок та відновлення під час поїздки. Тому такі гаджети, як вимірювач потужності, у Києві та інших містах України настільки популярні серед професійних гонщиків, так і серед велолюбителів.

Вимірювачі потужності

Що собою являє вимірювач потужності для велосипеду?

Даний прилад встановлюється велосипед для вимірювання потужності руху гонщика. Найчастіше в таких пристроях застосовується тензодатчик, чутливий до сили. Потужність, яка вимірюється у ВАТ, виходить при зіставленні таких даних, як крутний момент і кутова швидкість. Вимірювати характеристики руху байка прилад може завдяки акселерометру та можливості застосування системи, що діє за магнітним ефектом Холла. Щоб отримати найвищу віддачу під час тренування, рекомендується купити вимірювач потужності. В інтернет-магазині Unisport можна обрати варіант на будь-який смак. Він дозволить покращити кількісну оцінку тренувань. У процесі вибору можна орієнтуватися за сферою застосування та характеристиками велосипеда. Також можна враховувати оснащення байка, допустимий бюджет та інші актуальні критерії.

Характеристики пристроїв

Вимірники потужності, що пропонуються в нашому інтернет-магазині, замовити можна будь-якого виду. При цьому ми гарантуємо, що цей пристрій функціонуватиме незалежно від зовнішніх умов. Завдяки цьому коректність отримуваних параметрів зростає до максимуму.

Технологічні інновації

Дані пристрої оснащені функцією компенсації температур в автоматичному режимі. Це дозволяє визначати точні дані без похибки через зовнішні атмосферні умови. У прилад зазвичай вмонтовано акселерометр і гіроскоп, що дає можливість покращити рівень роздільної здатності частоти крутіння педалей. Отримані дані можна передавати bluetooth.

Потенціал вимірювача потужності

Крім активної температурної компенсації, такі пристрої, як вимірювачі потужності, можна купити з безліччю інших функціональних можливостей. Його прошивка оновлюється автоматично. Гаджет має світлодіодний індикатор. Це дозволяє візуально визначати рівень заряду в батареї, отримувати підтвердження скидання нуля, не використовуючи спеціальні програми або додаткові пристрої.

Датчик потужності

Специфіка вибору вимірювача

Якщо ви вирішите вибрати цей пристрій у нашому магазині, то до ваших послуг інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту та опис характеристик гаджета у картці товару. Також вам будь-якої хвилини готові допомогти консультанти нашого інтернет-магазину. Вони нададуть всю необхідну інформацію щодо товарної позиції, що вас цікавить, підкажуть, як правильно оформити заявку і зробити оплату. Свою покупку ви отримаєте за лічені дні, незалежно від віддаленості вашого населеного пункту та від обсягу замовлення.

Пропонуємо вам вибрати саме у нас найкращі вимірювачі потужності. Ціни на них нижчі, ніж у середньому по ринку. А ось їх характеристики відповідають найвищим стандартам якості, функціональності та надійності.

Вгору