Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Лижні рукавиці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Інтернет-магазин «Unisport» має в своєму розпорядженні широкий асортимент гірськолижних товарів, серед яких і лижні рукавички. Купити їх можна за розумними цінами з доставкою по Харкову та Україні за короткий термін.

Всі товари зручно сортуються завдяки вбудованому фільтру. Це дозволяє нашим покупцям максимально продуктивно витрачати час на вибір та купівлю потрібного спортивного інвентарю.

Лижні рукавички: як вибрати

Їх можна відразу поділити на чоловічі та жіночі лижні рукавички. Ціна на них трохи відрізняється, за рахунок їх розмірів. Але обидва види спортивного одягу призначені для захисту рук спортсмена від снігу, холодного вітру, морозу та легких травм. Завдяки їм вдасться руки тримати в теплі, але при цьому тримати лижні палиці і робити інші дії, не знімаючи рукавичок.

Вони мають відділення для кожного пальця, що дуже зручно при користуванні спортивним інвентарем та дрібними застібками.

При виборі слід орієнтуватися на базові властивості лижних рукавичок

Розмір. Вибору розміру рукавичок необхідно присвячувати більше уваги. Від нього залежить як зручність занять спортом, а й безпека. Якщо рукавичка щільно облягатиме руку і пальці, то вони швидко замерзнуть, що може привести як до переохолодження, так і до легкого обмороження. Якщо ж рукавички будуть розміром більшим, ніж потрібно, то користуватися інвентарем та лижними ціпками буде складніше.

Матеріал зовнішньої частини рукавичок, утеплювача та мембранної тканини також важливий. Сучасні моделі все частіше містять гортекс як зовнішній покрив, що дозволяє додатково захищати руку і утеплювач від попадання вологи. При цьому до руки здійснюється приплив повітря, що дає їй забороняти. Утеплювач, як правило, використовується якісний у всіх рукавичках. Мембранна тканина гарантує відсутність води у рукавичці.

Переваги покупки лижних рукавиць у «Unisport»

  1. Тільки якісні та надійні лижні рукавички.
  2. Веб-магазин існує вже 8 років, що є гарантією нашої порядності.
  3. Широкий асортимент лижних рукавичок та інших товарів для спорту.
  4. Знижки на багато товарів з каталогів.
  5. Зручне користування сайтом.
  6. Доставка до всіх регіонів України та Харкова, з можливістю безкоштовного відправлення замовлення.
  7. Безкоштовні консультації онлайн або по телефону.
Вгору