Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Обід для велосипеду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Обід для велосипеду

Наскільки важливі, якщо ви хочете домогтися спортивних успіхів, ободи для велосипеда? І взагалі, чому ми говоримо про них? Річ у тому, що для такої дисципліни, як роздільні старти, дуже важливо бути попереду суперників хоча б на якісь частки секунди. Тому скрупульозність у виборі будь-яких аксесуарів дуже важлива! Вибираючи обід, не варто звертати особливу увагу на дизайн, керуйтеся тільки вагою. Взагалі, якщо ви помітили, то професійні спортсмени намагаються мінімізувати вагу свого транспортного засобу настільки, що ви не знайдете нічого зайвого. І це, укупі з усіма іншими факторами успіху у велоспорті, може зіграти свою роль тоді, коли у вас з суперником будуть однакові можливості домогтися перемоги, але вага його байка буде більшою.

Ціна на велосипедні обода

Якою б не була ваша витривалість, не варто її випробовувати, нагромаджуючи себе і велобайк аксесуарами, але ось купити обід в Україні - варто. Велосипедні ободи, крім чисто технічних нюансів, тягнуть за собою фінансові витрати. В такому випадку вони абсолютно виправдані. Якщо ж взагалі говорити про економію, то тут ви вже знайшли все, що потрібно, і за прийнятною, навіть гранично вигідною для вас ціною!

У нашому інтернет-магазині спортивних товарів кожен, хто навіть тільки починає займатися велосипедним спортом, отримує необхідну інформаційну підтримку. Так, на форумах, де збираються любителі і професіонали велоспорту, можна знайти величезну кількість інформації, але чи буде це корисно? Нерідко можна зустріти навіть суперечливу інформацію, адже скільки людей - стільки думок. Ми ж підбираємо товари, виходячи з ваших уподобань, індивідуальних характеристик, фінансових можливостей і так далі.

Купуючи обід, ви купуєте тільки високоякісний товар, який прослужить вам довго. Рекомендуємо відразу ж визначитися з тим, що вам ще потрібно, і відразу зробити замовлення на кілька інших аксесуарів, комплектуючих і запасних частин. Все це вам знадобиться і має бути під рукою! Ми економимо і ваш час, і ваші гроші, представляючи в широкому асортименті якісну продукцію для велоспорту, допомагаючи зробити вам найбільш вдалий вибір!

Обід для велосипедного колеса: основні критерії вибору

Цей елемент конструкції колеса виходить з ладу дуже рідко. Він купується разом з байком і експлуатується доти, доки не доводиться міняти все колесо. Але якщо вісімки не вдалося уникнути, або метал ґрунтовно стерся в процесі гальмування, то в такому випадку доведеться купити обід для велосипеда. У Харкові та інших містах України це найзручніше зробити через наш інтернет-магазин. Пропонуємо продукцію топових виробників за найдоступнішими цінами.

Обод для велосипеду

Якими характеристиками відрізняються сучасні ободи для велосипеда з каталогу нашого магазину, та як їх правильно вибрати?

Одним з основних елементів велосипедного колеса є обід. Це його зовнішня частина. Із втулкою вона з'єднується за допомогою спиць. Від характеристики даного елемента залежить вага, жорсткість, міцність, довговічність та здатність протистояти деформації колеса. В основному сьогодні купити обід для велосипеда в Україні та інших країнах світу можна коробчатого типу. Для шосейних байків передбачено такі комплектуючі зі зниженими стінками. Щоб забезпечити більш високу жорсткість, обід може мати коробчастий переріз. Це звані подвійні обіддя з додатковим ребром жорсткості. Перед тим, як вибрати та купити обід для велосипеда, рекомендується зіставити його характеристики з вашим байком.

Жорсткість та міцність

Насамперед будь-який обід для колеса є його основою. Нею впливає безліч агресивних чинників довкілля. Тому важливо вибрати та замовити обід для велосипеда так, щоб він був максимально надійним, а значить жорстким, міцним та довговічним.

Вага колісного обода

Цей елемент конструкції велосипеда має бути максимально легким. Тому для нього використовується спеціальна конструкція — наприклад, двостінний велосипедний обід із пусткою всередині. Такий велосипед легко переносити. Але вдень виходить швидший розгін. Адже на кожен грам маси колеса потрібно прикладати вдвічі більше енергії, ніж якщо ця вага закладена в конструкції інших вузлів та деталей мотоцикла.

Види матеріалів

При виготовленні таких елементів конструкції велосипеда як колісні ободи з каталогів кращих виробників використовується карбон, алюміній або сталь. Кожен матеріал наділяє вироби своїми характеристиками:

  • Сталь. Обіддя з неї виходять важчими за вагою. Вони міцні, але водночас легко піддаються корозії та деформуються. Ободи зі сталі підходять для велосипедів на одну швидкість з ножним гальмом. Але під V-brake гальма сталь не рекомендується.
  • Алюміній. Виготовлені з такого сплаву колісні ободи для велосипеда купити рекомендується для більшості видів байків. З ними колеса виходять легкими, довговічними, помірковано жорсткими. Їхня міцність збільшується за рахунок загартування, анодування та фарбування.
  • Карбону. З цього матеріалу виходять найлегші, міцні та надійні колісні обіддя. Їх роблять одразу зі спицями. Єдиним недоліком такої конструкції є більш висока вартість. Але вона цілком виправдана з огляду на необмежений термін її експлуатації.

Велосипедний обод

Вид та профіль обода

За своєю конструкцією велосипедні ободи бувають одинарними, подвійними і навіть потрійними. Цим визначається міцність та жорсткість виробу:

  • Одинарний обід. Зазвичай він сталевий, доступний за вартістю. Така конструкція застосовується для міських та дитячих байків. До них йдуть ножні барабанні гальма.
  • Подвійний обід. Така конструкція передбачає наявність додаткової нижньої стінки. Вона суттєво збільшує жорсткість та міцність конструкції колеса.
  • Подвійний обід. Це найміцніший і найважчий варіант конструкції. Його використовують здебільшого у велосипедах, які призначені для екстремальних видів катання.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити велосипедний обід. Ціни на такі вироби у нас нижчі ніж у середньому по ринку. А їхні характеристики відповідають найвищим стандартам якості та функціональності.

Вгору