Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Велосипедні амортизатори, амортизатори для велосипедів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Велосипедні амортизатори: функції, види, конструкція

Катання на велосипеді в умовах пересіченій місцевості пов'язане з певним дискомфортом для користувача. Та й сам байк при цьому піддається значним навантаженням, які призводять до передчасного зносу його комплектуючих. Мінімізувати такі неприємні моменти дозволяють велосипедні амортизатори. Купити в Україні їх можна різних видів і виробників через наш інтернет-магазин Юніспорт. Це будуть гарантовано якісні, добротні вироби за помірними цінами.

Для чого призначені велосипедні амортизатори з каталогу Юніспорт?

Цей елемент в конструкції велосипеда призначений для пом'якшення механічних ударів під час пересування на ускладнених трасах. Велосипедні амортизатори купити в Харкові, Києві, Львові та інших населених пунктів України можна різних видів, у тому числі через наш сайт. Але їх будова не буде відрізнятися дуже принципово.

Пристрій амортизатора для велосипеда

Конструкція велосипедного амортизатора являє собою ресори, тобто пружини, а також демпфер. Завдання пружин — пом'якшення ударних навантажень на конструкцію велосипеда і на самого велосипедиста. Такі дії відбуваються при поїздках по пересіченій місцевості. Навіть на якісній трасі можливі непомірні навантаження при високих швидкостях. Демпфер виконує функцію утримувача коливань і стабілізатора положення байка. Однак цей елемент є додатковим і встановлюється не на всі велосипедні амортизатори. Замовити їх можна окремо, щоб модернізувати свій велосипед.

Застосування амортизатора

Цей компонент обов'язково монтується виробником на гірські велосипеди. Також він передбачений на спортивних байках. Адже, наприклад, під час змагань з даунхілу велосипед рухається на високій швидкості по дорозі, ускладненої камінням, заглибленнями і купиною. Щоб подолати зустрічаються на шляху високі перешкоди, велосипедист змушений здійснювати стрибок на своєму байку. Тому на них обов'язково повинен бути присутнім надійний амортизатор. Купити дорожній або шосейний велосипед з такою ресорою практично неможливо. Адже цей транспорт проводиться для поїздок по більш якісним дорогам. Однак користувач має повне право і всі можливості встановити додаткові комплектуючі на свій байк. Для цього достатньо велосипедний амортизатор купити з доставкою або з самовивозом через наш інтернет-магазин. Таким чином можна буде підвищити комфортність катання, якщо їздити належить по лісовим і путівцях.

Основні різновиди

Переважно амортизатор ставиться в передній частині рами велосипеда. За місцем кріплення його часто називають амортизаційною вилкою. Таким чином відбувається гасіння хвиль ударів і нейтралізація коливань. Можна вибрати також задній амортизатор. Він призначений для зниження силових імпульсів від колеса. Але це швидше додатковий елемент. Конструктивно він подібний переднім амортизаторам. Якщо в конструкції байка використовуються обидва варіанти, то він називається двухпідвісним. Велосипедні амортизатори в інтернет-магазині Unisport можна вибрати різних видів. Найбільш поширені з них:

  • жорсткий пружинного типу;
  • пружинний з демпфером;
  • повітря або масляний.

Рекомендуємо вам вибрати дані комплектуючі для велосипеда в нашому каталозі. Ми гарантуємо їх фірмове походження. На кожен виріб надається гарантія виробника. Адже це велосипедні амортизатори з каталогу, наприклад, торгової марки Rock Shox і інших іменитих брендів. При їх виготовленні використані оптимально відповідні матеріали, наприклад, кований алюміній. Тому амортизатор буде витримувати і внутрішні, і екзогенні навантаження. Його наявність на велосипеді забезпечить вам максимальну комфортність катання навіть на самих невпорядкованих дорогах.

Вгору