Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Насоси CO2 для для безкамерки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Велосипедні насоси з СО2: швидкість і легкість наповнення шин за будь-яких обставин

Сьогодні на велосипедному ринку все більше просувається така пропозиція виробників, як насоси CO2. Для велосипедів в Україні їх рекомендують досвідчені спортсмени та звичайні вело любителі. Чи достойно уваги таку пропозицію? Розібратися в цьому допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину.

Що собою являють і чому варто купити велосипедні насоси з СО2?

Такі насоси у нас ще не дуже популярні. Але в їх перевазі на своєму досвіді або за відгуками знайомих переконалися дуже багато велосипедистів. Однак перед тим, як купити насос з CO2 для велосипеда, варто розібратися з його характеристиками, критеріями вибору і особливостями експлуатації.

Опис

Даний прилад являє собою своєрідну колбу. До балончика із стислим вуглекислим газом приєднана компактна головка. Вона має наконечник з різьбою або без неї. Насоси найновіших модифікацій оснащені манометром. У порівнянні зі звичними стандартними насосами така конструкція має масу переваг. До них в першу чергу можна зарахувати:

  • Легкість конструкції приладу.
  • Зручність експлуатації насоса.
  • Високу швидкість нагнітання.

Маса насоса

Переважно велосипедні насоси з CO2 з каталогу будь-якого виробника пропонуються в мініатюрних моделях. Їх вага не перевищує 60 грамів. Це легше, ніж портативні класичні насоси. Навіть якщо моделі старого покоління найлегші, по функціональності вони істотно поступаються оновленим вуглекислотним варіантом.

Комфортність

Різниця між механічним і новим варіантом з СО2 за зручністю і швидкості накачування шин виходить в рази більш відчутною. Якщо намагатися виконати закачування вручну, то доведеться зробити не менше 300 качків. І це тільки до 3,5 атмосфери. За енерговитратності це дорівнює 20 км обертання педалей. А якщо застосувати велосипедний насос з CO2 від інтернет-магазину Юніспорт, то навіть з усіма підготовчими роботами накачування не триватиме довше хвилини.

Наш асортимент

Пропонуємо вам вибрати дані вироби на сайті нашого інтернет-магазину Unisport. Це продукція таких топових виробників, як, наприклад, Lezyne, Muc-Off, PRO, Synpowell і інші імениті бренди. Їх можна придбати з додатковим балоном або без нього. Пропонуються також варіанти з кількома балонами. Велосипедні насоси з CO2 замовити через наш сайт можна різного дизайну. Наприклад, дуже зручні балони з трикотажним чохлом для ергономічного захоплення. Відрізняються насоси також об'ємом, видом головки і декоративними елементами, включаючи забарвлення. Для експлуатації даного приладу у нас можна підібрати до нього регулювальний клапан, балончики, картриджі та інші комплектуючі.

Як правильно використовувати на практиці велонасос з вуглекислим газом?

Порядок експлуатації даного приладу досить простий. Але спочатку треба перевірити справність велосипедної камери. При необхідності її потрібно заклеїти або замінити. Також треба обстежити шину. Адже на дорозі трапляються шматки скла, які можуть в ній застрягти. Велосипедний насос з СО2, купити недорого який можна в нашому інтернет-магазині, використовується за таким алгоритмом:

  • Прикріпити балон з вуглекислим газом на головку насоса.
  • Прикрутити наконечник насоса на велосипедний ніпель.
  • Натиснути на клапан спуску, передбачений на приладі.
  • Ідентифікувати поява своєрідного інею на ніпель.

Щоб велосипед стояв готовим до наступного виїзду, рекомендується після прибуття на місце і постановки транспорту на зберігання спустити велосипедні шини та по-новому накачати звичайним повітрям. Адже вуглекислий газ має властивість просочуватися крізь гуму. Тому до наступного виїзду камери можуть здатися порожніми.

Пропонуємо вам скористатися нашим асортиментом. На кращі сучасні велосипедні насоси з CO2 ціни в нашому магазині помітно нижче, ніж в середньому по ринку. А привабливі знижки ще більше здешевлюють купівлю.

Вгору