Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Поперечки

Автомобільні поперечки для перевезення спортивного спорядження

Якщо ви ведете активний спосіб життя, то вам неодмінно доводиться використовувати різноманітне спортивне або туристичне спорядження. Але якщо для занять спортом потрібно часто переїжджати, то виникає проблема з перевезенням інвентарю. Найзручніший спосіб перевезення спортивного спорядження - автомобільний багажник. Поперечки для його монтування можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Що собою являють автомобільні поперечки для перевезення спортивного спорядження з каталогу Unisport?

Багажник на дах автомобіля — це додаткове обладнання, яке являє собою кріплення для транспортування вантажів, зокрема — для перевезення спортивного спорядження. Поперечні дуги купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України можна для різних видів транспорту. У нашому магазині така система пропонується в комплекті з кріпильними елементами. Встановлюється вона в спеціально відведені для цього місця. Переважно це водостоки і рейлінги. На багатьох автомобілях спочатку йде система кріплення багажу. Але все одно її доводиться модернізувати, доукомплектовувати або замінювати з урахуванням вантажу, який планується до перевезення.

Вимоги до автобагажників

Якщо вам потрібно вибрати і замовити поперечні дуги, в інтернет-магазині Юніспорт ви знайдете кращі на сьогодні пропозиції. Наші консультанти допоможуть вам вибрати варіант, оптимально підходить під ваш автомобіль:

 • Такий багажник буде легким, що забезпечить комфортність монтажу і відсутність надмірного навантаження на машину. Вибір здійснюється за типом автомобіля, його вантажопідйомності і масі планованого вантажу.
 • Цей пристрій також буде досить потужним, що дозволить без проблем транспортувати плановані вантажі. Для цього підбираються поперечки необхідного в кожному конкретному випадку перетину.
 • Важливо, що поперечні дуги, замовити з доставленням які можна в нашому інтернет-магазині, не будуть викликати утворення гулу, свисту і інших звуків. Це забезпечить комфортність водієві та пасажирам авто.
 • Вибрати дані пристосування можна під конкретні автомобілі. Але у нас в основному пропонуються універсальні варіанти поперечних дуг. Це означає, що їх можна придбати під машину будь-якої марки.
 • Не менш важливо, що система монтажу представлених в нашому каталозі пристроїв максимально проста. Тому з установкою такого багажника впорається будь-який власник машини, навіть не володіє досвідом виконання подібних робіт.

Критерії вибору поперечок

У разі необхідності купити поперечні автомобільні дуги для перевезення спортивного спорядження важливо з урахуванням безлічі актуальних чинників. В першу чергу до них відносяться:

 • Різновид обраного багажника;
 • Спосіб кріплення дуг на автомобілі;
 • Матеріал, з якого створені дуги;
 • Поперечний перетин конструкції дуг;
 • Вантажопідйомність системи багажника;
 • Виробник конкретних поперечок.

Наш асортимент поперечок

Пропонуємо вам вибрати і замовити поперечні дуги в нашому інтернет-магазині. Вони виготовлені зі сталевого профілю. Їх прямокутна форма забезпечує високий рівень міцності і стійкості до агресивних дій, включаючи механічні. Для захисту від атмосферних факторів трубки покриті чорним пластиковим шаром. Товщина стінок кожної з них — 2 мм. Асортимент поперечних дуг по довжині досить великий. Але найбільш запитувані розміри — 108-150 см при вантажопідйомності від 100 кг. Це продукція торгової марки Thule. Такі профілі сумісні з опорами інших типів. Система монтажу в них беззамкових. За стандартами якості, безпеки та функціональності вони відповідають параметрам TÜV / GS і City Crash.

У нас можна поперечні дуги купити недорого з гарантією фірмового походження. Такий багажник прослужить вам багато років, безвідмовно виконуючи свої функціональні завдання і забезпечуючи збереження транспортується спортивного спорядження.

Немає товарів

Вгору