Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Шоломи "Казанки"

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Велосипедний шолом «Казанок»: специфіка аксесуару і його вибору

Сучасний ринок аксесуарів для велосипедистів просто безмежний. Величезний вибір і спеціальних захисних головних уборів. Але певне коло спортсменів воліє шоломи «Казанок». Купити в Україні їх прийнято в першу чергу для катання street, Dirt jumping, даунхіл, фрірайд, тріал, BMX і в інших подібних дисциплінах. Цей велошлем забезпечує максимальний захист голови велосипедиста під час катання і стрибків.

Як вибрати і де купити велосипедний шолом «Казанок»?

Захисний головний убір такого типу для велосипедистів є посилений велошлем. Він має форму півсфери. Таким чином забезпечується максимальний захист голови спортсмена під час агресивного катання і виконання екстремальних трюків на велосипеді. При всій своїй візуальній простоті, він є одним з найбільш універсальних аксесуарів такого типу. Тому шолом «Казанок» в Києві, Львові, Харкові та інших містах країни вибирають не тільки для поїздок на BMX, але також для катання на міських байках і на роликах.

Особливості вибору

Від того, наскільки правильно обраний велосипедний шолом, залежить його ефективність в плані захисту голови спортсмена. Тому перш ніж купити велосипедний шолом «Казанок», потрібно враховувати основні вимоги до цього головного убору. Фахівці рекомендують при цьому з максимальною точністю визначити і брати до уваги:

  • Охоплення голови велосипедиста;
  • Збереження кругового огляду;
  • Забезпеченість захисту потилиці;
  • Достатність довжини ремінців;
  • Комфортність кріплення шолома;
  • Здатність поглинати удари;
  • Максимальну точність розміру.

Під час експлуатації велосипедний шолом «Казанок» з каталогу будь-якого виробника не повинен бовтатися на голові або навпаки — надто здавлювати її. Адже від цього знижується не тільки комфортність його носіння, але і захисні характеристики аксесуара. Якщо різниця від заданого розміру невелика, то в такому випадку допоможе підтяжка або ослаблення ремінця. Але якщо шолом обраний занадто неправильно, то відкоригувати його посадку за допомогою кріплення вже не вийде.

Характеристики шолома

Даний аксесуар має особливу напівсферичну форму. Вона розрахована на те, щоб захистити верхню частину голови велосипедиста. Кріпиться він за допомогою ремінця під підборіддя. Вентиляційні отвори в ньому присутні, але їх не так багато, як в ряді інших аналогічних конструкцій. Для його виробництва використовується спеціальний спінений матеріал. Він забезпечує такі актуальні характеристики, як пружність, амортизація, достатня міцність. Зверху використовується тонке, але надзвичайно жорстке пластикове покриття. Однак з часом під дією сонячного ультрафіолету пластик може втратити свої захисні властивості. Тому краще через 2-3 роки придбати новий шолом «Казанок». Купити недорого його можна в нашому інтернет-магазині. Тому таке придбання не стане занадто витратним для бюджету велосипедиста. Заміни також потребує шолом, який піддавався ударам під час падіння або інших аналогічних ситуацій. Навіть якщо на його поверхні не видно явних пошкоджень, внутрішня його частина стає непридатною для експлуатації, оскільки втрачає свої захисні властивості.

Пропонуємо вам звернути увагу на велосипедні шоломи «Казанок» в інтернет-магазині Unisport. У нас їх можна вибрати від різних виробників, включаючи Abus, KLS і Met. Це стильні, в різному ступені яскраві, виразні аксесуари. Їх характеристики відповідають найсуворішим стандартам якості і безпеки. З представленої в каталозі розмірної сітки можна вибрати оптимально відповідний для вас варіант. У разі необхідності здійснити правильні заміри і зіставити їх з даними по конкретному аксесуару вам допоможуть наші консультанти. Важливо, що на наші шоломи «Казанки» ціни цілком помірні. Тому кожен любитель зможе собі дозволити такий якісний захист.

Вгору