Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Кермо велосипеда, велокермо

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Кермо велосипеда

Кермо велосипеда в наш час являє собою результат численних випробувань, довгих років досліджень, можна сказати, в якомусь сенсі пошуку "Грааля" - секрету, який би дозволив знайти таку форму, яка б стала ідеальною для велосипедної їзди. Можна сказати, що в якійсь мірі це вдалося, оскільки точні вимірювання навантаження на велосипед, аналіз роботи скелетних м'язів, дозволили зрозуміти, яким повинне бути кермо велосипеда, щоб воно не просто було інструментом керування транспортним засобом, а й робило його гранично простим, легким, комфортним.

Як ви знаєте, багатство форм керма - це добре, якщо знаєш, що тобі треба. Коли ж інформації недостатньо, досвіду немає, тоді велику кількість суперечливих порад і даної продукції в широкому асортименті буде спантеличувати не на жарт. А якщо враховувати, що недостовірна інформація може привести взагалі до неправильної дії, тоді має сенс пошукати більш інформативне і надійне джерело. Наприклад, наш консультант. Він є фахівцем в області продажів спортивних товарів, але робить це так, щоб реально догодити покупцеві, підібравши для нього саме те, що потрібно, як за технічними параметрами, так і за вартістю. Коли ж ви разом прийдете до висновку, що потрібно взяти саме те, що прямо зараз ви не можете собі дозволити, тоді заходите в підрозділ "Розпродаж", де ми пропонуємо брендові запасні частини, спорядження, аксесуари і взагалі, спортивні товари в широкому асортименті, але за зниженою вартістю.

Велокермо: як обрати

Велосипедне кермо, нагадаємо, лише частково служить реалізацією дизайнерської думки. В основному ж над ним працюють фахівці в різних областях, які тестують свої проєкти, ретельно аналізують результати і, коли будуть твердо впевнені, що їх нове кермо на велосипед дійсно припаде до душі кожному велосипедисту: і новачкові, і професіоналові! І ми рекомендуємо прямо зараз купити кермо для велосипеда і швидше оцінити по достоїнству нову якість управління своїм велосипедом.

Вгору