Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Ободні стрічки для велосипеда, фліпери для велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Якісні ободні стрічки для вашого велосипеда

Сучасні виробники пропонують масу корисних пристосувань, що дозволяють продовжити термін експлуатації велосипедів і окремих його елементів. Так, досвідчені велосипедисти обов'язково використовують так званий фліппер. Це спеціальна ободна стрічка. Купити в Україні її можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Але найкращий вибір гарантовано фірмових захисних пристосувань даного типу представлений в нашому інтернет-магазині Unisport. Ви неодмінно оціните високу якість і функціональність наших фліпперів і будь-яких інших аналогічних товарів.

Чому важливо купити ободні стрічки використовувати на своєму велосипеді?

Фліппер є нехитре пристосування, яке в той же час виконує масу специфічних завдань. Він кріпиться між ободом колеса і самої камери. При цьому фліппер, купити недорого який можна в нашому інтернет-магазині, виконує, наприклад, такі функції:

 • Захист велосипедної камери від можливих гострих ділянок на внутрішній частині обода, а також на спицях отворах;
 • Герметизація внутрішньої частини жолоба велосипедного обода, що актуально при використанні безкамерних шин;
 • Зниження тертя між ободом і шиною. При гальмуванні шина не буде прослизати і не розірветься біля ніпеля.

Матеріали, з яких виробляється фліппер або ободна стрічка велосипеда

Виробники велосипедних аксесуарів і запчастин, з якими ми співпрацюємо, використовують оптимально підходящі для цих виробів матеріали. Так, наприклад, ободні стрічки від інтернет-магазину Unisport створюються з якісної гуми, а також спеціально розроблених полімерів. До їх складу може входити поліуретан. Багато виробників вважають за потрібне забезпечувати армування даних виробів, за рахунок якого фліппер посилюється. За даним критерієм наші консультанти порадять, як правильно вибрати і замовити ободні стрічки:

 • Якщо в колесах нагнітається високий тиск, то краще відмовитися від гумового фліпера. Досить 4 атмосфер, щоб така стрічка видавилася в отвори для спиць;
 • Під камери з низьким тиском цілком прийнятно використання гумових фліпперів. Найчастіше їх застосовують на багатьох моделях сучасних гірських велосипедів;
 • Високий тиск в шинах, наприклад, шосейного велосипеда витримає ободна стрічка з армуванням, виготовлена з полімерних матеріалів з поліуретаном;
 • Важливо вибрати відповідний розмір ободної стрічки, що збігається з діаметром велосипедного колеса. Він зазначений на маркуванні обода і на бічній стороні покришки.

Як правильно розшифрувати маркування ободної велосипедної стрічки-фліппера?

Щоб правильно вибрати і замовити ободні стрічки, в каталозі магазина можна познайомитися з його характеристиками в картці товару. При отриманні замовлення можна прочитати маркування на самому виробі. Там неодмінно буде вказано:

 • Хто є виробником даного вироби? У нас це продукція топових компаній;
 • Які розміри фліпера, включаючи діаметр обода байка і ширину стрічки в міліметрах;
 • Під колесо якого діаметру підходить стрічка, що можна побачити в маркуванні в дюймах;
 • Який найвищий тиск здатна витримувати дана велосипедна ободна стрічка;
 • Коли виготовлено даний виріб, адже застаріла гума може швидко розкладатися.

Якої ширини краще замовити стрічку для ободу велосипеда або фліппер?

Перед тим, як купити стрічку для ободу велосипеда, важливо визначитися з її шириною. При виборі даного аксесуара потрібно стежити, щоб він перекривав спиць зазори. Фліппер не повинен рухатися по коробі обода. Можна вибирати вузьку стрічку або по всій ширині основи. Якщо вибрати більш широкий варіант, то він буде упиратися в бічні бортики обода і не буде рухатися.

Це тільки деякі рекомендації, як правильно вибрати стрічку для ободу. Ціна є важливим, але не вирішальним критерієм. Хоча в нашому інтернет-магазині вона однозначно нижче, ніж у конкурентів, при максимально високій якості.

Вгору