Навіщо купувати дорогі лижі, якими можна скористатися тільки раз на рік під час відпустки? Вирушаєте на зимовий курорт, але не знаєте, де взяти кращу екіпіровку? Компанія Unisport пропонує прокат гірських лиж на найвигідніших умовах для клієнтів. У каталозі представлені моделі провідних світових брендів, продукція яких визнана еталоном якості і надійності. Ви знайдете лижі як для починаючих спортсменів, так і професіоналів.

Прокат лиж у Харкові

Привабливі умови прокату лиж, швидке оформлення документів і великий вибір моделей – особливості компанії Unisport. Наші послуги набирають популярність в Харкові. Більше не потрібно витрачати гроші на дорогі лижі для себе і своїх близьких. Оренда гірських лиж на час відпустки – практичне рішення для всієї сім'ї.

Лижі яких брендів ми пропонуємо?

Гарантією надання в користування лише якісного спорядження є постійні перевірки інвентаря нашими фахівцями. Увазі клієнтів ми пропонуємо оренду лиж в Харкові наступних відомих брендів: Atomic, Head, Rossignol, Salomon, Fischer.

Все спорядження у відмінному стані і готове до використання відразу при здобутті. Ми пропонуємо вигідні умови оренди лиж на будь-який термін. Фахівці компанії готові надати детальну консультацію за спорядженню, що є зараз, запропонувати найбільш привабливі варіанти.

Як взяти на прокат гірські лижі?

Більше не потрібно довго шукати, де взяти лижі на прокат. Компанія Unisport – це професійний підхід до кожного клієнта, швидке оформлення документів і узгодження умов, великий вибір спорядження. Етапи оренди лиж:

 - зв'язатися з фахівцями компанії за контактними номерами 066 507-68-68, 063 924-40-00 або через функцію зворотного зв'язку на сайті, уточнити наявність вибраних лиж на складі;

- погодити дату і додаткові умови оренди;

- оформити броню на спорядження: приїхати в офіс для підписання договору і внесення передплати у розмірі 50% від підсумкової вартості прокату, розрахованої раніше. Ще один варіант – перерахування грошей на розрахунковий рахунок компанії, а фахівці самостійно заповнюють і підписують папери;

- за попередньою домовленосттю приїхати в офіс компанії Unisport і забрати лижі, сплативши останні 50% від вартості оренди і залишивши заставу.

Слід враховувати, що як заставу можна використовувати закордонний паспорт, водійське посвідчення, технічний паспорт або повну вартість вибраного для оренди спорядження.

Вартість прокату, оренди лиж та спорядження за добу (26 годин)

Спорядження Вартість, грн
Прокат гірських лиж 1 категорія (до 3499 грн) 150 грн
Прокат гірських лиж 2 категорія (від 3500 грн) 250 грн
Прокат дитячих лиж 100 грн
Прокат лижних чоботів 100 грн
Прокат дитячих лижних чоботів 100 грн
Шолом гірськолижний STANDART 50 грн
Шолом гірськолижний LUX 100 грн
Дитячий шолом 40 грн
Гірськолижна маска STANDART 50 грн
Гірськолижна маска LUX 100 грн
Гірськолижних курток 150-250 грн
Штанів 150-200 грн
Комбінезонів 150 грн
Рукавички 50 грн
Рукавички LUX 100 грн
Захист спини 100 грн
Захист спини LUX 130 грн
Чохол для лиж 50 грн
Чохол для лиж на колесах, великий 200 грн
Чохли для чоботів 50 грн
Попель 30 грн

Адреса магазину і графік  роботи

Прокат лиж стане вигідним рішенням для кожного, хто не хоче переплачувати за дороге спорядження, а хоче оцінити всю красу відпочинку на зимових курортах у горах. Компанія Unisport пропонує лише кращі вироби в Харкові за доступних умов.

Ми знаходимося за адресою: вул. Сумська, 13. Тел.: 066 507-68-68, 063 924-40-00. Тут можна сплатити заставу або внести передплату, забрати вибране спорядження, отримати консультацію.  

Магазин працює щодня з 10 до 19, без вихідних і обідньої перерви. Зручне місцерозташування і графік роботи забезпечують зручність для клієнтів. Підсумкова ціна прокату лиж залежить від терміну, протягом якого ви плануєте користувати спорядження.

Чому клієнти обирають саме нас?

Головне завдання компанії Unisport – це надавати клієнтам лише якісне спорядження, підбирати кращі умови в кожному індивідуальному випадку. Переваги магазина:

- гнучкі умови застави і внесення оплати;

- вибір необхідного спорядження для всієї сім'ї;

- в разі прокату впродовж більше 7 діб ми віднімаємо вартість 2-х днів в рахунок дороги до курорту і назад;

- одна доба у нас – це 26 годин.

Щоб точно дізнатися, скільки коштує прокат лиж, достатньо звернутися до фахівців компанії. Вони з радістю нададуть детальну консультацію, розрахують вартість та запропонують вигідні умови оренди.