Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Інструменти для безкамерних коліс велосипедів, для безкамерок: герметики, обідні стрічки, ніпелі та інше

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Герметики, ободні стрічки, ніпелі — все для безкамерних коліс

В арсеналі сучасних велосипедистів найширший вибір комплектуючих, аж до безкамерних коліс. Більш того, виробники також все частіше переходять на випуск велосипедів з колесами без камер. Це дійсно дуже вигідний вибір. Тому все для безкамерних коліс купити в Україні можна в багатьох веломагазинах. Але пропозиція нашого інтернет-магазину Unisport все одно залишається поза конкуренцією. Ми пропонуємо продукцію топових виробників, за помірними цінами, з доставкою в будь-який куточок країни. Але навіть цим не обмежуються переваги наших товарів і послуг.

Основні різновиди безкамерних велосипедних коліс

Якщо пробита камера звичайного велосипеда, то на її відновлення або заміну йде багато часу, коштів, а також нервів велосипедиста. Можливо, саме тому 21 рік тому у Франції були розроблені перші безкамерні шини. Для велосипеда купити сьогодні можна безліч їх видів. Але основних з них два:

 • UST. Дана маркування свідчить про двухкомпонентної конструкції, в яку входить обод і покришка. Це перший варіант безкамерної шини, застосовуваний без герметика.
 • TR. Це система, аналогічна попередній. Але вона більш передова за багатьма характеристиками. Також для її експлуатації потрібен спеціальний герметик.

Специфіка конструкції безкамерних велосипедних коліс

Завдяки спеціальній конструкції обода, він міцно фіксує покришку. Спиці не пропускають повітря в цю систему. Також для герметизації використовується особлива стрічка ущільнюючого типу. В такому колесі камера — це герметик. Покришка досить монолітно з'єднується з ободом. Якщо на велосипеді система коліс старого виду, що не розрахованого під бескамерку, то не варто засмучуватися. Досить докупити спеціальне пристосування, яке трансформує обід для застосування такої інноваційної системи.

Витратні матеріали для велосипедних безкамерних шин

Все для безкамерних коліс замовити доставкою можна на будь-яку адресу по території України через наш інтернет-магазин. Найбільш затребувані на сьогодні в нашому каталозі:

 • Антипрокольний герметик. Він через нічим ніпель нагнітається в порожнину шини. Речовина під дією відцентрової сили рівномірно розподіляється по внутрішній частині покришки і створює досить надійне захисне покриття.
 • Ніпелі. Вони відрізняються від стандартних велосипедних золотників. У їх конструкції присутній спеціальний гумовий ущільнювач і контргайка. Через порожнину ніпеля накачується і подається герметик всередину безкамерної шини.
 • Ободна стрічка. Даний матеріал використовується для забезпечення максимальної герметизації обода. Її потрібно укладати точно по центру. Перед ремонтом і модернізацією безкамерних коліс потрібно завжди перевіряти обідні стрічки на відсутність порізів або інших дефектів.

Ключові переваги велосипедів з безкамерними колесами

Цей вид інновації насправді далеко не сьогоднішній винахід. Але саме за останні роки безкамерні шини стали настільки затребуваними. Їх вибирають професійні спортсмени та звичайні велолюбителі. А в гонках кросс-кантрі такі колеса просто незамінні. До того ж, сьогодні все для безкамерних велосипедів купити в Києві, Харкові, Львові та інших населених пунктах України можна швидко і недорого. До переваг таких моделей коліс можна зарахувати:

 • Невелику масу конструкції.
 • Зменшення ваги велосипеда.
 • Саморемонт дрібних проколів.
 • Прийнятність низького тиску.
 • Покращення зчеплення з дорогою.
 • Підвищення керованості байка.
 • Неможливість пробити колесо.
 • Більш високу комфортність їзди.
 • Зростання динамічних параметрів байка.

До всіх цих переваг варто зарахувати невисоку вартість коліс даного типу. Також завдяки інноваційним технологіям сьогодні будь-хто може все для безкамерних коліс купити недорого. На найвигідніших умовах придбати велосипедні товари даного типу і багатьох інших видів можна і через наш інтернет-магазин.

Вгору