Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Гальмівні рідини на велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Ефективніші гальмівні рідини на велосипеди

Одним з основних елементів будь-якого транспортного засобу є гальма. Не відрізняється в цьому плані і велосипед. Його гальмівна система може представляти собою звичайну ручку на кермі, натискання якої за допомогою троса передає гальмівний імпульс для зупинки транспортного засобу. Крім механічної системи є також гідравлічна. Для її нормального функціонування потрібна спеціальна гальмівна рідина. Для велосипеда купити в Україні такі кошти можна різних видів і виробників. Оптимальний асортимент в даних матеріалах представлений в каталозі нашого інтернет-магазину Unisport.

Гальмівні рідини для велосипеда з каталогу Unisport

Випуском даних засобів займається безліч виробників. У нашому інтернет-магазині вони представлені такими компаніями, як BikeWorkX, Hanseline, Squirt і Sram. Оскільки ми співпрацюємо з даними фірмами безпосередньо, то це дозволяє оригінальні гальмівні рідини для велосипеда купити в Києві, Харкові, Львові та інших населених пунктах України, практично не виходячи з дому. Наші консультанти допоможуть розібратися з вибором. Ви неодмінно залишитеся задоволені такою покупкою. Будь-який бажаючий зможе у нас ці та інші витратні матеріали придбати оптом чи в роздріб. Хоча вже з самого початку на гальмівні рідини для велосипеда ціни у нас цілком доступні, але численні знижки, акції і розпродажі роблять їх ще більш привабливими.

Основні характеристики

З нашого асортименту можна підібрати оптимально відповідний для вас варіант даного витратного матеріалу. Пропоновані в нашому інтернет-магазині гальмівні рідини для велосипеда замовити з доставкою можна універсального типу і з особливими характеристиками. Але в будь-якому випадку вони будуть відповідати таким параметрам:

  • Відсутність провокування корозії металу, руйнування структури сальників і ущільнювачів.
  • Стійкість до мінусових температур, збереження оптимальної пластичності навіть на морозі.
  • Стійкість до високих температур, збереження стабільного обсягу і в міру в'язкої консистенції.
  • Здатність на хімічному рівні пов'язувати воду, яка потрапляє в систему гальм під час їзди.

Різновиди рідин

Сьогодні для велосипедів гальмівні рідини замовити через наш магазин можна різних видів. Основні з них — це мінеральні масла та гальмівні рідини типу DOT — 3; 4; 5. Вони мають різну основу. Тому застосовувати рекомендується конкретно обраний варіант, ні в якому разі не змішуючи їх і не чергуючи між собою. Якщо система гальм розрахована на застосування мінерального масла, то DOT для неї протипоказаний. Адже він більш агресивно впливає на металеві, пластикові та гумові елементи конструкції велосипеда.

Гальмівні рідини DOT

Дані велосипедні гальмівні рідини, купити які можна в будь-якому спеціалізованому магазині, також називають автомобільними. Всі вони мають різні характеристики. Порівняти їх можна по таблиці.

 

DOT3

DOT4

DOT5

DOT5.1

Основа

Глікол.

Глікол.

Силікон.

Глікол.

Кипіння, оС

205

230

260

250

В'язкість при -40 оС

До 1500

До 1800

До 900

До 900

В'язкість при +100 оС

Понад 1,5

Понад 1,5

Понад 1,5

Понад 1,5

Гігроскопічність

Надвисока

Висока

Нульова

Низька

Термін служби

Рік

2 роки

15 років

5 років

Додаткові властивості

-

-

Високі змащувальні властивості

Висока плинність за рахунок присадок

Мінеральні масла

Ці витратні матеріали виробляються з нафтопродуктів. Вони являють собою вуглецеву суміш, відокремлену від бензину. За рівнем стиснення і температурі кипіння майже не відрізняється від DOT. Речовина не вбирає вологу, а збирає її в гідравлічній системі.

У нашому інтернет-магазині на велосипедні гальмівні рідини ціни цілком доступні. Частково це пов'язано саме з тим, що ми співпрацюємо з виробниками наших товарів без посередників, що дозволяє нам дотримуватися лояльної цінової політики.

Вгору