Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Фітнес браслети

Фітнес браслет: ще один розумний ґаджет для контролю вашої активності

Цей прилад називають спортивним браслетом, трекером активності, смарт браслетом. І все це — фітнес браслет. Купити в Україні його можна в безлічі спеціалізованих магазинів. Але найкращий вибір представлений у нас в Unisport. У нас ви знайдете вироби провідних світових торгових марок, пропоновані за найдоступнішими цінами.

Що собою являє фітнес браслет з каталогу нашого магазину?

Такий прилад носиться на руці. У нього вбудовані датчики, призначені для зчитування інформації про щохвилинної активності власника гаджета. Функціонує він цілодобово, щодня, цілий тиждень. Сьогодні фітнес браслети в Києві, Харкові, Львові та інших населених пунктах країни надзвичайно затребувані. Адже вони дозволяють контролювати, наскільки людина дотримується активного способу життя. При цьому йому не доведеться відволікатися на включення таймера або підрахунок виконаних дій.

Основні завдання фітнес браслета

Основне завдання такого приладу полягає в тому, щоб враховувати обсяг витраченої на фізичну активність енергії, а також підраховувати кількість виконаних дій. Переважно фітнес браслет, замовити який можна і в нашому магазині, виконує такі функції:

 • Підрахунок кроків, а також подоланої при ходьбі відстані. Вважається, що для нормальної роботи організму необхідно виконувати в день не менше 6 000 кроків. Якщо ж завдання полягає в схудненні, то кількість кроків, необхідних для цього, зростає до 10 000 в день. Тобто, це відстань в 5 кілометрів.
 • Облік спалених калорій. Для цього в фітнес браслет водиться точна інформація конкретного користувача. У неї входить вік людини, її стать і маса тіла. На основі цієї інформації програма, закладена в браслет, обчислює, скільки калорій втратив людина. Результат він отримує від крокоміра і пульсометра.
 • Аналізатор сну. Прилад підраховує час в різних фазах сну. Нормальним вважається сон близько 7 годин. Він складається з швидкої і повільної фаз. Фітнес браслет, замовити з доставкою який можна в нашому магазині, аналізує їх частоту і може розбудити людину в оптимально відповідний момент.
 • Вимірювання пульсу. Переважно в базовій комплектації розумного браслета йде пульсометр. Саме з його допомогою виробляється підрахунок частоти серцевих скорочень. На основі цих даних створюється схема тренувальних зон і визначається найкращий час для занять конкретним видом спорту.
 • Демонстрування часу. На дисплеї гаджета необхідно вказати точний час. Також його можна використовувати як будильник. Більшість таких пристроїв виконує функції таймера. Це важливо, наприклад, якщо вам потрібно виконати певні вправи протягом якогось відрізка часу.

Наш асортимент фітнес браслетів

Якщо вам потрібно купити фітнес браслет, в інтернет-магазині Юніспорт ви знайдете кращі на сьогодні пропозиції. Це продукція топових виробників, включаючи американську компанію Garmin. Гаджети виконані в різній колірній гаммі. За дизайном їх можна підібрати для користувачів різного віку і статусів. Браслет зазвичай проводиться з якісного силікону. Можна підібрати моделі для плавання, бігу, а також для занять різними видами спорту. Для цього корпус браслета може бути, наприклад, водонепроникним. Обсяг пам'яті гаджета може становити без підзарядки від 2 до 4 тижнів. До унікальних функцій відносяться:

 • розширені тренування;
 • вибір сектора активності;
 • знаходження телефону;
 • контроль якості сну;
 • регулювання музики;
 • альтиметр і барометр;
 • крокомір і акселерометр;
 • перегляд SMS з телефону.

Наші постійні покупці підтвердять, що кращі фітнес браслети купити можна в нашому інтернет-магазині. Це будуть стильні, зручні в управлінні пристрої. Але головне, що вони будуть виконувати свої функціональні завдання максимально точно і якісно. І це далеко не всі причини, чому вам варто вибрати такий пристрій через наш інтернет-магазин.

Немає товарів

Вгору