Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Дзвінок на велосипед, сигнал на велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Дзвінок на велосипед, сигнал на велосипед

Щойно з'явився велосипед, з'явилася необхідність сповіщати пішоходів про свій рух. Щоб зробити це краще, не кричати: "Гей, я їду!", потрібен дзвінок на велосипед. Може здатися, що це така дрібниця, і вибирати потрібно по дизайну, але це не зовсім так. Справа в тому, що різні матеріали надають дзвінку різного звучання. Якщо ви в курсі фізіологічних особливостей людини, то знаєте, що у людей похилого віку слух гірший, ніж у молодих, буквально з двадцяти років здатність слуху розрізняти звуки, навіть чути високі, погіршується. Тому високий тон сигналу на велосипед, нехай і дає яскраве" звучання, але не всі можуть чітко його почути. Спільно з медиками виробники розробляють оптимальні сплави та форму, яка дає добрий звук, який однаково чутний людям будь-якого віку. Дрібниця, але це показує прагнення виробників зробити своїм покупцям таку пропозицію, від якої не хотілося б відмовлятися.

І ми також готові вам надати будь-які товари в даній та інших лінійках за вигідними цінами. Широкий асортимент дає великі можливості щодо вибору продукції. Якщо ж у вас є питання щодо цієї лінійки товарів, ви завжди зможете з цього питання поспілкуватися з нашим консультантом.

Велодзвінок

При всій своїй користі повинен бути правильно встановлений, щоб його було легко задіяти без зайвих рухів. Максимально природні рухи та ергономіка під час поїздки не повинні страждати.

Сигнал для велосипеда

Буде особливо корисним, якщо задіяти ви його своєчасно, тобто за такий час, якого буде достатньо, щоб пішохід зміг адекватно відреагувати на попередження.

Серед аксесуарів ви можете знайти у нас багато дуже цікавих і корисних речей, при цьому вам буде вигідно робити покупки тут, тому що ми пропонуємо навіть брендові запасні частини, велосипеди, комплектуючі та взагалі, спортивні товари, за доступними цінами.

Вгору