Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Ехолоти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Ехолот: морське дно як на долоні

У рибалок і мандрівників на водному транспорті сьогодні з'явилася відмінна можливість бачити все, що відбувається в товщі води та навіть на дні водойми. Для цього достатньо купити ехолот. В Україні прилади такого типу доступні через наш інтернет-магазин Unisport.

Цифровий ехолот: призначення, принцип дії та особливості експлуатації

Це вимірювальний пристрій функціонує на основі ультразвукових хвиль. Вони досягають дна і повертаються на датчик приладу. Таким чином можна визначити глибину водойми й перевірити наявність в ньому косяків риб або інших предметів. Ехолот, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, показує кількість об'єктів, їх розміри, щільність, а також структуру донної частини водоймища. Отримана інформація обробляється процесором. Результат подається на дисплеї у вигляді графіки. Оскільки ультразвуковий сигнал транслюється і повертається по безлічі раз на секунду, то на екрані приладу утворюється реальна картина лінії дна. Найкращі моделі ехолотів оснащені кольоровим дисплеєм. Хоча безліч сірих відтінків дозволяє досить виразно відобразити структуру дна водойми.

Призначення пристрою

Прилад призначений лише для дослідження морського дна. Також з його допомогою можна виявити різні об'єкти, які знаходяться під водою. У судноплавстві ультразвуком обстежують рельєф дна. Досвідчені рибалки для отримання гарного улову сьогодні все частіше використовують ехолот. Купити в Харкові, Києві, Львові та інших населених пунктах України дане обладнання можна різної потужності, для виконання різних завдань. Найчастіше такі прилади, які називають картплоттер-ехолот, оснащені GPS-навігатором. Він дає доступ до електронних карт. Така навігація дуже важлива, особливо у відкритому морі. А ще вона дозволяє фіксувати та зберігати у постійному доступі координати підводних об'єктів і косяків риб.

Функціонування

Цифровий ехолот відправляє ультразвукові імпульси, використовуючи певну частоту. А в основному це параметри в діапазоні 50-800 кГц. Перед тим, як купити ехолот, потрібно визначитися з умовами його подальшої експлуатації. Від цього буде залежати глибина проникнення звукового променя, його ширина, точність визначення цілей, якість промальовування дна і рівень гучності на зображенні. Найвищий рівень частот не означає, що прилад досягне найвищої глибини. Однак він буде видавати більш якісне зображення з більш детальним промальовуванням.

Особливості вибору

Якщо вам потрібно вибрати й купити ехолот, в каталозі нашого магазину ви знайдете кращі на сьогодні пропозиції. Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором оптимально підходить для вас приладу. Зокрема, вони підкажуть, що основними критеріями вибору потрібно вважати наявність в ехолоті:

  • досить потужного датчика;
  • якісного трансд’юсера;
  • сприйнятливість приймача;
  • високого дозволу екрану.

Важливо, щоб всі комплектуючі в ньому були сумісними. З огляду на сферу застосування ехолота, цей прилад повинен бути стійким до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища, включаючи опади, підвищену вологість, контрастні температури та механічний вплив.

Асортимент ехолотів

У нашому інтернет-магазині ехолоти можна замовити від кращих виробників, включаючи американську компанію Garmin. Це пристрої найвищої якості та класу. Більшість з них оснащені GPS-навігатором. Діагональ дисплея становить 4,4 / 6/7/9 дюймів. Трансд’юсер істотно збільшує потужність ехолота. Якість зображення не спотворюється під впливом сонячних променів. Важливо, що такий ґаджет можна включати в єдину систему з іншим обладнанням.

Пропонуємо вам вибрати в нашому інтернет-магазині найсучасніші і якісні ехолоти. Ціни на них у нас цілком доступні. А їх фірмові характеристики ми можемо гарантувати, оскільки співпрацюємо з виробником без посередників.

Вгору