Кількість
|
Вартість
|
||
|
Телескопи купити в Україні
Вас зачаровують яскраві зірки, загадкові небесні тіла та простори космосу? Ви не самотні, зоряне небо заворожує багатьох. Але, на жаль, людський зір не дозволяє побачити більшість небесних тіл. Якщо ви хочете почати вивчати зірки при великому збільшенні, вам не обійтися без приладу, що дозволяє спостерігати віддалені об'єкти, - телескопа.
Давно минули ті часи, коли астрономія була суто науковим заняттям, недоступним для пересічних людей. Завдяки якісним та доступним телескопам спостерігати за небесними тілами можуть навіть маленькі діти.
Різновиди телескопів
Тип оптичної системи залежить від елементів, що входять до її складу. Усього існує три типи. Кожна оптична система має свої характеристики, що визначають область та зручність її застосування.
- Лінзові (рефракторні). За конструкцією - це довга і тонка труба, у верхній частині якої інтегрований об'єктив. Власне, телескоп рефрактор — збільшена підзорна труба. Це недорогий телескоп, що дає зображення високої контрастності та різкості, але за умови, що у ньому використовується високоякісна оптика.
- Дзеркальні (рефлекторні). У телескопах цього типу об'єктив замінений дзеркалом вигнутої форми. Тому особливістю рефлектора є те, що він передає кольори у незмінному, але перевернутому вигляді. Це не має значення при спостереженні планет, але може спотворити сприйняття щодо наземних об'єктів.
- Дзеркально-лінзові. Містять одночасно лінзи та дзеркала. Забезпечують найкращу якість зображення, але дещо поступаються лінзовим телескопам за "яскравістю" та "контрастністю". Головний плюс пристроїв – компактність.
Як вибрати перший телескоп
Перед тим, як придбати телескоп, зверніть увагу на такі важливі параметри:
- Тип телескопа. Лінзовий (рефракторний), дзеркальний (рефлекторний) або дзеркально-лінзовий.
- Апертура (діаметр об'єктива). Чим більша апертура, тим більше деталей можна побачити. Апертура до 150 мм підходить для чіткого спостереження близьких зірок, планет та супутників. У міських умовах показник можна вибирати до 70-90 мм.
- Фокусна відстань. Значення цього параметра впливає на те, як далеко ви зможете "заглядати" в небо. Оптимальна фокусна відстань для новачків – 700 мм.
- Тип монтування. Це підставка для телескопа, від якої залежить, наскільки зручно буде ним користуватися.
- Кратність збільшення. Виражається в кратах (30х, 50х і т.д.). Чим вище збільшення, тим більше деталей можна побачити.
Якого обрати виробника телескопа?
У нашому інтернет-магазині пропонуються телескопи від різних виробників:
- Телескопи Bresser. Відомий німецький бренд, який приділяє особливу увагу розробці та впровадженню інноваційних технологій. Має телескопи різних категорій.
- Телескопи National Geographic. Американська компанія, яка за роки роботи встигла підкорити тисячі покупців у всьому світі.
Ці компанії випускають високоякісну продукцію, тому займають лідируючі позиції на ринку.
Де купити телескоп недорого?
У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір моделей за демократичними цінами. У нас ви зможете придбати телескоп для спостереження дешево.
Наші консультанти допоможуть правильно підібрати оптичний прилад, який ідеально підійде саме вам. Ми створюємо найкращі умови покупки для кожного нашого замовника!