Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Вилки для велосипеду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Як вибрати вилку для велосипеда?

Особливості виробництва велосипедів на тлі науково-технічного прогресу такі, що, намагаючись, чи є у нас велосипедна вилка, будьте готові відповісти на запитання: "Яка вам потрібна?" Ну, чи можете самі нас запитати про це. Але поки що пропонуємо вам дізнатися трохи більше про те, що зараз виробники пропонують широкому колу любителів велосипедного спорту, велотуризму, та й просто велосипедних прогулянок городом та околицями.

Як відомо, велосипедна вилка має рульову трубу, вона може бути виконана з алюмінію або сталі. Нижній кінець цієї труби поділяється на два так званих пера, які й тримають від колеса. Якщо ми говоримо про жорсткі виделки, то вони приварені безпосередньо до рульової труби, але можуть бути запресовані в спеціальну коронку, яка виступає як з'єднувач.

Особливості вилок для велосипеда

Щоб досягти високої рухливості, використовується технологія телескопічного механізму, розташованого в пір'їні або рульовій трубі. Хоча і не стали популярними важільні механізми, вам про них все одно не зайвим буде знати. Внутрішні труби амортизаційної вилки також відрізняються: є інвертовані, що мають рухливу внутрішню частину, а є звичайні, де "ноги" - нерухомі, а "штани" - рухлива зовнішня частина, і саме до неї прикріплюється вісь коліс. Ультрасучасні моделі передбачають механізм обмеження або навіть повне блокування ходу. Якщо велобайк оснащений комп'ютерною системою, управління цим механізмом вона може взяти на себе.

Купити вилку для велосипеда в Україні можна і жорстку, і амортизовану. Якщо ви вибрали амортизацію переднього колеса, вам буде зручно підкорювати складні рельєфи місцевості, при цьому керованість буде на висоті, та й рівень комфорту радуватиме. Зустрічається вона і в гірських велосипедах, де це просто необхідно, і в гібридних, і іноді велосипедах, призначених для міських умов.

Які бувають велосипедні вилки

У свою чергу, амортизаційні вилки також поділяються на пружні елементи. Еластомерні, або пружинно-еластомерні, масляні (пружинно-масляні), повітряні (повітряно-олійні).

Перші мають сталеву пружину, демпфер – стрижень із полімерного матеріалу, який укладений усередині неї. Це не плюс і не мінус, але більшість еластомірних виделок не дозволяють відрегулювати жорсткість. Якщо вважати недоліком те, що при низькій температурі еластомер твердне, а експлуатаційний термін недовгий, це компенсується дешевизною.

Коли демпфером служить масло, такі пружинно-масляні вилки відрізняються тим, що виконані з відкритою або закритою ємністю. Відкрита ванна вилки не вимагає особливої ​​технічної кваліфікації в обслуговуванні, а закрита дозволяє точніше регулюватися. Перевагою таких вилок на велосипеді є довговічність та висока надійність.

Якщо пружний елемент не пружина, а повітряна маса, тоді демпфування повітряно-масляної вилки здійснюється масляними картриджами. Такі вилки відрізняються найлегшою вагою, що дуже важливо для спортсменів, перемоги яких залежать від часток секунд, на які слід випередити суперників. Але тут є відмінності: повітряні вилки низького тиску мають великий запас зносостійкості, а високого тиску - до перепадів температури.

Ну і звісно, ​​пружинні вилки. У порівнянні з вищезгаданими вони програють настільки, що навіть низька вартість стає малопривабливою.

Є ще безліч інших параметрів, якими ми підберемо вам вилки для велосипедів. Нема чого вивчати велосипедні енциклопедії - дізнайтеся все потрібне у нашого консультанта прямо зараз, зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Вгору