Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Біноклі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Спортивний бінокль з відмінними експлуатаційними характеристиками

Такий оптичний прилад може використовуватися для самих різних завдань. Він застосовується в морському флоті, на полюванні, в астрономії для вивчення небесних об'єктів, при веденні спостереження в межах міста і на природі. Існують навіть театральні моделі. Але останнім часом дуже популярні компактні спортивні біноклі. В Україні їх застосовують під час туристичних походів, при спортивному орієнтуванні, на стрільбах. Тому в нашому інтернет-магазині такі пристрої представлені в широкому асортименті.

Біноклі

Як правильно вибрати та де купити спортивний бінокль?

З таким оптичним приладом, як бінокль, необізнаній людині розібратися досить складно. У нього безліч малозрозумілих характеристик. Його конструкція тільки на перший погляд здається простою, а насправді являє собою складну систему лінз і інших комплектуючих. Якщо ви вирішите купити спортивний бінокль, в інтернет-магазині Юніспорт вам нададуть всю інформацію про моделі, які б вас зацікавили. Також вам допоможуть зробити оптимальний вибір приладу, який найкраще підійде під ваші запити. Наші фахівці запропонують вам скористатися ключовими критеріями підбору подібного обладнання. Це допоможе вам максимально вдало вибрати й замовити спортивний бінокль. У каталозі нашого магазину цьому сприяє інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і оптимально підібрані фільтри. Але ви все одно маєте право розраховувати на професійну допомогу наших консультантів.

Поле огляду

Одна з обов'язкових характеристик приладу — поле зору. Його визначають, орієнтуючись на видалення лінії візуалізації на 1 км. Ця характеристика являє собою відстань між самими крайніми точками зліва і справа, які видно в бінокль, при його напрямку прямо перед собою. Природно, чим воно більше, тим краще параметри приладу.

Апаратура

Даний оптичний прилад має певний діаметр об'єктива, або так звану апертуру. Це одна з ключових його характеристик. Від неї залежить світлосила, рівень роздільної здатності, кут огляду, розміри, а також інші параметри, якими володіє бінокль. Для спорту замовити в нашому інтернет-магазині можна кращі на сьогодні його модифікації.

Набір призм

Призми в біноклі утворюють систему спостереження, яка дає збільшене і правильно розташоване зображення. Сьогодні багато виробників вважають за краще використовувати не набір призма, а моноліт оптичного скла, який не дає світловтрати. Однак це може сприяти тому, що розмір корпусу бінокля буде істотно збільшений.

Кратність

Різні біноклі мають різну здатність збільшувати об'єкти, що потрапляють в поле зору. Чим краще цей показник, тим чіткіше можна буде розглянути предмети на максимально далекому відстані. Від цього залежить поле зору і світлосила, які при великій кратності погіршуються. Тому досвідчені користувачі рекомендують замовити спортивний бінокль зі змінною кратністю. Але при цьому можливе погіршення якості картинки.

Туристичні біноклі

Наш асортимент

Ми пропонуємо найкращі на сьогодні варіанти біноклів для спорту, включаючи продукцію такого бренду, як Vanguard. У цих біноклях використовується міцний надійний корпус, стійкий до механічних впливів різного роду. Діаметр об'єктива в них може складати 21-50 мм. Збільшення можна вибрати, наприклад, 8- або 10-кратне. Скло в них низько дисперсні, з фірмовим покриттям. Призмах з фазовою корекцією і високорефлективним срібним покриттям. Магнієвий корпус герметичний, має клас захисту ipx7, а також заповнений азотом.

Це далеко не всі характеристики, якими володіють наші спортивні біноклі. Ціни на них у нас нижче, ніж в середньому по ринку. А їх фірмова якість гарантується завдяки тому, що ми співпрацюємо з їх виробниками, не вдаючись до послуг посередників. Це дає нам можливість кращі спортивні товари пропонувати нашим покупцям на найпривабливіших умовах.

Вгору