Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Підзорні труби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Підзорна труба — ефективний та зручний спосіб спостереження віддалених об'єктів

Підзорними трубами називають пристрої, які дозволяють спостерігати на відстані за об'єктами з високою точністю та деталізацією. В Україні підзорні труби широко застосовуються у різних сферах, включаючи астрономію, морську навігацію, полювання та туризм, сьогодні вони особливо актуальні для військової сфери.

Що дуже важливо враховувати під час виборів підзорної труби?

При виборі підзорної труби необхідно враховувати три ключові фактори.

Підзорні труби

Призначення пристрою

Якщо ви плануєте використовувати її для астрономії, то вам потрібна труба з великим збільшенням та діаметром об'єктива. Якщо ж ви збираєтеся використовувати її для спостереження за живими об'єктами, краще вибрати трубу з меншим збільшенням, але ширшим кутом огляду.

Оптичні характеристики

Також важливо звернути увагу на властивості оптики підзорної труби, такі як тип призми, якість оптики та лінзи з покриттям:

  • щодо призм, вони можуть бути різних типів, кожен характеризується своїми перевагами/недоліками;
  • лінзи з покриттям дозволяють зменшити віддзеркалення світла та підвищити контрастність зображення.

Якістю оптики обумовлені яскравість та чіткість зображення.

Вартість пристрою та особисті переваги покупця

Вибір підзорної труби також залежить від особистих переваг покупця та виділеного ним на придбання пристрою бюджету. Деякі моделі можуть бути досить дорогими, але при цьому характеризуватись високою якістю оптики та достатнім функціоналом. Невелика ціна на підзорну трубу не означає, що ви купуєте пристрій з обмеженими характеристиками та функціональними можливостями.

Підзорні труби — це корисні пристрої, які допомагають людині розглянути об'єкт, який знаходиться від нього на відстані.

Функціональні особливості підзорних труб для військових

Підзорні труби для військових мають свої специфічні функціональні особливості, які дозволяють забезпечити високу точність спостереження та контролю на різних відстанях.

Збільшення об'єкту

Дані пристрої для військової сфери можуть характеризуватись дуже високим збільшенням, у деяких моделях — до кількох сотень разів. Це дозволяє спостерігати за будь-якими об'єктами з великою точністю та деталізацією, що особливо важливо при моніторингу об'єктів на вкрай віддалених відстанях.

Об'єктив

Матриця камери підзорної труби з великим діаметром об'єктива отримує більше світла, що підвищує якість (яскравість/контрастність) зображення. Моделі для військових зазвичай обладнані об'єктивами діаметром 50–80 мм.

Властивості призми

У моделях підзорних труб для військових зазвичай встановлюються призми компактного типу, за рахунок чого пристрої характеризуються компактним корпусом із збереженням стабільності, високої яскравості та точності зображення.

Оптика

Для забезпечення максимальної чіткості та контрастності картинки у моделях підзорних труб для військової сфери застосовуються лише якісно оптичні матеріали та лінзи зі спеціальним покриттям, що дозволяє приховати трубу від оптичного виявлення. Таке покриття зазвичай називається «невидимим» і допоможе військовим зберігати конфіденційність своїх операцій.

Стійкість до вібрацій (системи стабілізації) та ударів

Підзорні труби для військових повинні бути стійкими до вібрацій та ударів, щоб зберігати стабільність зображення під час руху та транспортування. Це особливо важливо при спостереженні за об'єктами з великої відстані, коли навіть невеликий рух труби може вплинути на якість зображення. Система стабілізації зазвичай ґрунтується на використанні гіроскопів і дозволяє зберігати стабільність зображення, навіть якщо труба перебуває в русі.

Функція нічного бачення

Це важливий чинник для можливості роботи в умовах низького освітлення чи нічного часу. Деякі моделі обладнані ІЧ-підсвічуванням, що дозволяє отримувати зображення у темряві. Це дуже важливо для військових, які можуть використовувати такі пристрої, спостерігаючи за об'єктами у нічний час, при неякісному висвітленні.

Якісна підзорна труба

Захист від води та пилу

Підзорна труба для військової сфери надійно захищена від води та пилу дозволяє використовувати пристрій у різних погодних умовах та на різних територіях. Деякі моделі мають класифікацію захисту IPX7 або IPX8, що означає, що вони захищені від занурення у воду на певну глибину та тривалий час.

Підзорні труби для військових мають низку функціональних особливостей, які роблять їх незамінними до виконання різних завдань військового спостереження. Вони допомагають військовим отримувати точну інформацію про віддалені об'єкти та зберігати конфіденційність своїх операцій. Також широко підзорні труби використовуються з мирною метою, проте вимоги до функціоналу пристроїв тут можуть бути дещо знижені.

В інтернет-магазині Unisport представлений широкий асортимент підзорних труб для використання мирними громадянами та для військової сфери. Виконані з якісних матеріалів на базі інноваційних технологій вони представлені товарами від різних брендів, характеризуються різними властивостями і відрізняються за вартістю. Купити у Києві недорого підзорну трубу прямо зараз ви можете в інтернет-магазині спортивного спорядження Unisport.

Вгору