Професійний ремонт спортивного інвентаря в магазині Unisport

Сьогодні стало модним бути здоровим. Тому величезна кількість наших співвітчизників захоплюється яким-небудь видом спорту. При цьому вони використовують різного роду спорядження. Але якщо вони дійсно інтенсивно працюють, то спорядження рано чи пізно починає виходити з ладу. Однак зовсім не обов'язково купувати йому на заміну новий спортивний інвентар. Ремонт в Україні подібного обладнання сьогодні цілком доступний через наш магазин Unisport. Наші майстри відмінно розбираються в різних марках і модифікаціях будь-яких видів спортивного спорядження. Їх досвіду і вміння буде цілком достатньо, щоб відновити будь-який ваш велосипед, лижі або інші види обладнання.

Кращий ремонт спортивного інвентаря — в майстерні Unisport

Сучасне спортивне спорядження відрізняється досить складною конструкцією. Тому без належного досвіду ремонтувати його не рекомендується. Від цього можуть не просто погіршитися функціональні характеристики спорядження. Більш того: інвентар може просто вийти з ладу остаточно, без можливості відновлення. Тому якщо у вас немає впевненості в досягненні позитивного результату, краще не ризикувати. Рекомендуємо вам звернутися в сервісний центр нашого магазину. У нас можна замовити професійний ремонт спортивного інвентаря. У Харкові наша майстерня відома як одна з найкращих. Причому не тільки в цьому місті. Завдяки послугам пошти, наш сервіс став доступний на території всієї країни. Тому до нас відправляють велосипеди і окремі їх вузли, лижі та сноуборди, ковзани і тренажери з самих різних міст. Це може бути гарантоване сервісне обслуговування або повноцінний ремонт. Спортивний інвентар з Києва, Львова, Миколаєва та інших міст України до нас надходить навіть в повністю убитому стані. Наші фахівці беруться за будь-яку роботу, щоб відновити функціональні можливості такого важливого для наших замовників спорядження. Переважно до нас звертаються наші клієнти, які хочуть замовити ремонт спортивного інвентаря:

 • Велосипед різних марок і модифікацій;
 • Коньків, сноубордів, гірських і бігових лиж;
 • Систем виконання швидкої шнурівки ВОА.

Організація ремонту спортивного інвентаря в нашій майстерні

На базі нашого магазину діє сервісний центр по ремонту спортивного інвентаря. Його співробітники в змозі впоратися з будь-яким видом спортивного спорядження, незалежно від ступеня і виду поломки. У їхньому арсеналі — все необхідне обладнання і інструменти. Ми працюємо за особистим зверненням наших замовників, а також по телефону або іншим видам зв'язку. В такому випадку:

 • Спочатку обумовлюються всі деталі про об'єкт ремонту і наших умовах;
 • Полягає усний договір про необхідність надання майбутньої послуги;
 • Здійснюється пересилання і проводиться попередній огляд об'єкта;
 • Встановлюється ступінь поломки представленого спортивного інвентарю;
 • Узгоджується доречність здійснення ремонту і його перспективність;
 • Обумовлюється попередня вартість ремонту спортивного інвентаря;
 • При згоді клієнта майстер проводить ремонт і випробування на справність;
 • Встановлюється гарантія на результат ремонту з письмовим оформленням;
 • Проводиться відправка відремонтованого спорядження нашому замовнику.

Переваги ремонту спортивного інвентаря в нашій майстерні

Ремонт спортивного інвентаря, замовити який можна в нашому сервісному центрі, — це високоякісна послуга. Її результат підтверджується тривалою гарантією і відгуками інших клієнтів. Наші майстри вкладають в роботу весь свій досвід і терпіння. При цьому вони використовують висококласне обладнання. Необхідні запчастини до нас надаються компаніями, які виробляють оригінальні велосипеди, лижі та інше спортивне обладнання. У нас можна замовити ремонт спортивного інвентаря, ціна якого нижче, ніж в середньому по країні. Але головне, що ваше обладнання буде відновлено швидко і якісно.

Ремонт велосипедів

Ремонт лиж і сноубордів