Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Ободні гальма на велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Ободні гальма на велосипед

Нехай запаморочливі трюки не вводять вас в оману, піруети і висока швидкість гарні тільки тоді, коли ви володієте ситуацією повністю. Якщо ж не володієте, то це стає просто необдуманої небезпекою. І ободні гальма тут виступають в якості технологічного рішення, яке можна назвати зберігачем, якби не ви їм управляли. Проте, ефективність гальмівної системи залежить навіть і від троса, тому не будьте сильно самовпевнені, купуючи тільки ободні гальма і перекладаючи всю відповідальність на виробника.

Але, все-таки, якщо вас не треба вчити піклуватися про свій велосипед, проводити регулярне технічне обслуговування, тоді ми раді будемо прийняти від вас замовлення на ободні гальма для велосипеда. Якщо ж є деякі сумніви, наш консультант може їх швидко розвіяти. Не варто намагатися все робити самостійно, відповідальну роботу необхідно довірити майстру-фахівцю. Робіть спочатку простий, а потім більш складний ремонт.

Як обрати ободні гальма на велосипед

Як і взагалі техніка управління велосипедом, володіння гальмівною системою приходить з досвідом. Ми рекомендуємо освоїти ободні гальма на спеціально відведених майданчиках, треках, тобто, там, де ви зможете задіяти систему гальмування, набираючись досвіду. Довівши адекватну реакцію на ситуацію до автоматизму, ви зможете без зайвих роздумів, особливо коли на це немає часу, швидко і ефективно задіяти систему гальмування, уникаючи неприємних ситуацій і навіть катастроф. Скористайтеся цією порадою обов'язково, навіть якщо ви не збираєтеся займатися велосипедним спортом на професійній основі. Ваші навички управління, реакції на стандартні і нестандартні ситуації повинні бути відпрацьовані до автоматизму, адже не завжди в критичній ситуації ваш мозок зможе адекватно відреагувати.

Постійно бути в напрузі і тримати напоготові руки-ноги для екстреного гальмування - не найкращий спосіб водіння, правда? Саме так! Тому прямо зараз варто купити гальмівні ручки в будь-якому місті України в нашому інтернет-магазині.

Вгору