Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Термобілизна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Термобілизна являє собою важливу частину екіпіровки спортсмена-лижника або сноубордиста. Висока якість такої продукції аж ніяк не розкіш: тіло людини повинно знаходитися в комфорті, необхідно забезпечувати хороший і здоровий мікроклімат. Але як цього домогтися, якщо знаходишся в постійному русі, причому доводиться тепло одягатися? На це вже давно дали відповідь виробники спеціального одягу, який не дозволяє допустити переохолодження.

Навіть надівши велику кількість теплого одягу, вам не домогтися такого результату, оскільки термобілизна здатна не тільки виконувати енергозберігаючу функцію, але і не обмежує свободу рухів. Це не просто перевага, від цього залежить дуже багато, і нехтувати термобілизну - значить зробити велику помилку.

Не розраховуйте, чи зможете дозволити собі термобілизну: наші ціни дуже привабливі навіть середнього класу. Продукція коштує набагато менше, ніж ваш успіх і здоров'я. Придбавши термобілизну в Києві, Україні, ви можете відчути величезну різницю, якщо раніше користувалися низькоякісною білизною. Чого очікувати? Ну як можна передати почуття комфорту, реальної свободи рухів, бажання рухатися і добиватися успіхів в катанні на лижах чи сноуборді? Саме так: складно. Що просто, так це надати вам необхідну інформацію про будь-яку продукцію, представлену в нашому інтернет-магазині спортивних товарів. Просто - це заощадити певну суму на різниці між якісною і дорогою термобілизною і такою ж якісною, але дешевшою - у нас!

В мережі Інтернет є цілі огляди того, як потрібно вибирати термобілизну. Частина з них створена чисто в рекламних цілях, частина ведеться блогерами, які володіють різним досвідом і здатністю донести до аудиторії інформацію. Тому відгукам довіряйте, але перевіряйте. Краще запитайте наших консультантів, що краще підійде для вас з товарів в категорії термобілизна.

Щоб ви й самі могли краще орієнтуватися в даній продукції, ми розповімо вам про основні критерії якості.

Відведення вологи. Такі характеристики синтетичних матеріалів, використовуваних для виготовлення одягу, що вони не можуть затримувати вологу. Це властивість і застосовується з успіхом в термобілизні. Другий критерій якості, на який необхідно звертати увагу, - висихання. З термобілизни, яке сохне швидше, можна виділити продукцію компанії Bodydry, X-Bionic.

Терморегуляція. Якщо брати в порівняння термобілизну вищевказаних компаній, то за цим показником вони поступаються продукції Icebreaker, Smartwool.

Врахуйте, що вам потрібно мати кілька комплектів термобілизни, оскільки синтетичні матеріали є хорошим матеріалом для розмноження бактерій. Після дня використання його потрібно прати.

Вгору