Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Туристичні рюкзаки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Туристичні рюкзаки всіх об'ємів

Якщо ви думаєте, що туристичний рюкзак вибрати легко, то одночасно і праві, і ні. Річ у тому, що просто за об'ємом визначити "свій" формат - не найкращий спосіб. Так, є певний стереотип: жінкам потрібні рюкзаки до 80 літрів, чоловікам - понад 80. Але якщо враховувати доцільність, то ми знайдемо масу нюансів. По-перше, враховуйте, що саме ви будете переносити в рюкзаку. Так, речі, що складно складаються, якщо постаратися, можна вмістити і в "малолітражку", але в похідних умовах це зробити значно важче. Простіше буде взяти трохи більшого об'єму рюкзак туристичний, ніж розв'язувати складну задачу по упаковці речей.

Різновиди туристичних рюкзаків

Щоб розглядати дане питання більш предметно, зауважимо, що рюкзаки туристичні діляться на м'які та каркасні. Перші, до речі, більше є міськими. Але якщо ви все-таки хочете купити туристичний рюкзак, то вимоги до нього повинні бути жорсткіші.

Але навіть м'які рюкзаки мають вантажний пояс, ергономічні та підходять для нескладних походів. У звичайному рюкзаку на 50-80 літрів вільно може поміститися двомісний намет, пару дрібниць. На більше розраховувати не доводиться.

Складнішою конструкцією є каркасний рюкзак на 90 і більше літрів. Тут вже потрібно використовувати всі досягнення в цій галузі, щоб забезпечити і комфорт, і надійність, і тривалий експлуатаційний термін. На вигляд, великий рюкзак туристичний купити може тільки фізично дуже сильна людина. Насправді ергономічність таких товарів на такій висоті, що ви можете розподілити вагу так, щоб понести набагато більше, ніж припускали. Наприклад, підвіска має кілька положень, і ви можете підлаштувати рюкзак туристичний під свій зріст.

Купити рюкзак туристичний для відпочинку в горах потрібно з алюмінієвим каркасом. До нього можна приєднати різну амуніцію: льодоруб, кішки й таке інше.

Само собою, в одній статті ви не дізнаєтеся все, тому рекомендуємо свій вибір узгодити з нашим консультантом і туристичний рюкзак купити в Києві вам буде дуже зручно. Наші ціни - вигідні!

Вгору