Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Крила на велосипед, велокрила

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Крила на велосипед, велокрила

Мабуть, одне з найбільш гострих питань - чи потрібні взагалі крила на велосипед? Велосипедисти - любителі та професіонали, розділилися на два табори. В одному люди стверджують, що крила для велосипеда не потрібні, навіть зайві. Інші ж наполягають, що це певною мірою навіть необхідно. Чи так це? Чи дійсно купити крила на велосипед, навіщо?

Серед аргументів проти велокрил часто згадується горезвісна аеродинаміка. Дивно, адже навіть базових знань мало вистачити, щоб зрозуміти, що в умовах звичайної їзди, для будь-яких інших дисциплін, де не потрібно досягати результатів, хоча б на частки секунд кращих, ніж у суперників. Тому, якщо ви переживали щодо аеродинаміки, - не хвилюйтеся: крила на велосипед не перешкоджатимуть вашій прогулянці містом. Багато професіоналів відмовляються від велокрил, але тільки під час тренувань та змагань, у звичайний час і вони прихильно ставляться до даного аксесуару.

Якщо ви помітили, то практично будь-які транспортні засоби люди намагаються прикрашати. А коли деталь носить одночасно утилітарний характер, але при цьому має гарні візуальні характеристики, варто її встановити.

Велокрила

Купити крила для велосипеда варто також і з естетичних міркувань. Дизайнери роблять чудові за своїм дизайном речі, якими не соромно прикрасити свій сіті-байк. Конструктивні особливості спортивних та гірських велосипедів, звичайно, менш підходять для встановлення велокрил, але для звичайних велосипедів – якраз!

Крила велосипедні призначені для захисту від забруднення, але тут є у деяких людей сумніви. Адже в дощ все одно можна забруднитись, але тут треба дивитися, який дощ, який стан дорожнього полотна, а може, його зовсім немає. В умовах сильного забруднення не варто повністю покладатися на велокрила, необхідно правильно вибрати одяг.

Якщо ви хочете купити крила для велосипеда, зробіть замовлення на нашому сайті – у нас дуже вигідні для вас ціни! Ви також можете переглянути пропозиції у розділі "Розпродаж", де можна підібрати дуже цікаві товари за зниженою вартістю. Наші консультанти нададуть вам інформаційну підтримку.

Вгору