Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Дискові гальма на велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Дискові гальма на велосипед

Керувати велосипедом на великій швидкості, слухаючи свист вітру, - особливе враження. Хочеться просто медитувати на швидкість, додаючи і додаючи її. Але безліч різних чинників - від законів цього світу до ситуації на дорогах, змушують нас коригувати свої прагнення. Тому і були придумані дискові гальма на велосипед, щоб, в пориві азарту, ми могли вчасно зупинити транспортний засіб, щоб уникнути падіння, зіткнення і катастрофи. Ну, а те, що велосипед з дисковими гальмами дозволяє повністю володіти своїм велосипедом, повністю контролювати набір швидкості і її скидання, коригувати в цілому ситуацію, це безперечний факт.

За своїми технічними характеристиками гальма відрізняються один від одного. Ми не будемо наводити усіх рекомендацій, бо інформації на цю тему і більш ніж достатньо, і вам вона не настільки важлива, якщо замовлення ви робите у нас: наш фахівець підбере для вас оптимальний варіант, в залежності від виду велосипедного спорту, відштовхуючись від інших критеріїв вибору, в тому числі фінансових можливостей.

Як обрати дискові гальма на велосипед?

Дискові гальма на велосипед купити важливо, якщо ви недостатньо добре проводили технічне обслуговування колишніх, і вони швидко прийшли в непридатність. Будь-яка запасна частина вимагає догляду, своєчасної заміни, тим ретельніше треба доглядати за гальмами. Нехай навіть на вашому велосипеді стоїть гарна гальмівна система, не нехтуйте правилами експлуатації і регулярним профілактичним ремонтом. Цим ви уникнете ламання тоді, коли це найменше треба, а також будете тримати безпеку на високому рівні. Не кажемо вже про економію грошей, яка досягається дбайливим ставленням до велосипеда і його гальмівної системи.

І все-таки необхідно тут обов'язково помітити, що ультрапопулярна і дорога система, - це ще не все, і купити дискові гальма на велосипед - не єдина міра безпеки, якої потрібно дотримуватися. Крім цього, вам необхідно буде придбати і шолом, навіть якщо ви просто катаєтеся по місту. Так, більшість їздять, нехтуючи цім важливим заходом безпеки, але не всі з них цьому згодом раді. Культуру водіння автомобілями в нашій країні ви знаєте, не чекайте, поки деякі водії автомашин еволюціонують до людей, бережіть своє життя і здоров'я самі!

Дискові велосипедні гальма: ефективність та надійність на найвищому рівні

Для велосипеда важливі не лише добрі ходові характеристики. Велике значення має здатність здійснювати швидку зупинку. Для цього найкращим рішенням стануть дискові велосипедні гальма. Купити в Україні таку гальмівну систему можна, скориставшись пропозиціями нашого інтернет-магазину Unisport. У нас ви знайдете продукцію топових виробників за помірними цінами.

Дискові гальма на велосипед

Якими перевагами та недоліками відрізняються дискові велосипедні гальма з каталогу нашого інтернет-магазину?

Велосипедні гальма бувають різних видів. Найчастіше застосовуються обідові, барабанні, педальні, ролерні або стременні системи. Але одним з найпростіших в експлуатації та надійних вважаються дискові велосипедні гальма. У Києві та інших містах України найкращі їх моделі доступні у нашому інтернет-магазині. Наші фахівці допоможуть розібратися з їхніми різновидами та правильно оформити замовлення.

Спосіб дії

Дискова гальмівна система - це диск, також відомий як ротор. Він монтується на колісну, а також каліперну втулку. На даній ділянці розміщуються гальмівні колодки. Внаслідок натискання на гальмівний важіль зусилля транслюється тросиком на ці колодки. Вони не роблять тиск на ротор. Під дією тертя здійснюється процес гальмування. Спочатку купити дискові гальма можна було на мотоцикли чи машини. Але виробники вдосконалили їхню конструкцію, що дозволило встановлювати таку систему на велосипед.

Різновиди

Дискові гальма виробляються різними видами. Їх можна вибрати для такого типу, який був встановлений на велосипед у його заводській версії, або придбати більш досконалий варіант. Але найпоширенішими є дискові гальмівні системи:

  • Механічна. Ця система функціонує рахунок троса, зануреного в спеціальну сорочку.
  • Гідравлічна. Ця система спирається на гальмівну рідину, функції якої може виконувати мінеральна олія.

Переваги

Сьогодні дискові велосипедні гальма замовити доречно з різних причин. Але основна з них — очевидна перевага, порівняно, наприклад, з ободовими моделями. До них можна зарахувати:

  • Довговічність. Така система витримує інтенсивні навантаження, тому здатна прослужити багато років, не втрачаючи вихідні характеристики.
  • Всепогодність. На велосипеді з дисковими гальмами можна їздити за будь-якої погоди, включаючи сніг та сльоту. Диск не забивається ні снігом, ні брудом.
  • Оптимальне тертя. Диск та абразивна поверхня забезпечують високий рівень тертя. Завдяки цьому гальмування більш чуйне.
  • Швидке реагування. Гальмо спрацьовує відразу після команди. Його ефективність не втрачається навіть при гальмуванні на швидкісному спуску.
  • Збереження коліс та обід. Вони не зношуються, оскільки не піддаються руйнівному впливу тертя у процесі здійснення гальмування.
  • Легкість обслуговування. Дискові велосипедні гальма достатньо налаштувати один раз на весь період експлуатації, після чого не потрібно їх регулювання.
  • Незалежність стану велообода. Якщо він буде ушкоджений, то гальмівна система зберегти свою справність.
  • Придатність до швидкого гальмування. Це дуже важливо, якщо доводиться гальмувати раптово. Диски у такій системі повністю зберігають функціональність навіть за сильного нагрівання.

Велосипедні дискові гальма

Якщо вас зацікавили ці та інші деталі для вашого мотоцикла, рекомендуємо вибрати саме наші товари. Адже це вироби таких відомих брендів, як, наприклад, Avid, Bengal, Shimano, Sram, Tektro. На комплектуючі та дискові велосипедні гальма ціни в інтернет-магазині Unisport нижчі, ніж у середньому на ринку. І це попри брендове походження виробів. Ще більш доступними ці комплектуючі будуть завдяки безлічі наших привабливих акцій, знижок та розпродажів.

Вгору