Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин спортивного спорядження
Графік роботи:

10:00-20:00

без вихідних

0
Мій кошик

Бігові доріжки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Спочатку дорожче

Бігова доріжка: специфіка застосування тренажера

Для забезпечення рухової активності сьогодні виробляються спеціальні тренажери. Один з найбільш затребуваних — бігова доріжка. Купити в Україні її можна в багатьох спеціалізованих магазинах. У широкому асортименті вони представлені і в Unisport. Це обладнання, яке розраховане на користувачів з різною вагою. Вибрати можна варіанти з оптимально підходить розміром застосованого полотна. Причому все це продукція топових виробників, пропонована у нас за найдоступнішими розцінками.

Що собою являє бігова доріжка з каталогу Unisport?

Даний тренажер вважається кардіологічним. Встановлюють обладнання і використовують його як в тренажерних залах, так і вдома. Тренажер відрізняється від інших аналогів тим, що може бути доступний не нарощування м'язів, а для зміцнення серцево-судинної системи. Крім того, бігова доріжка, купити яку можна в нашому магазині, сприяє поліпшенню функціонування ЦНС, легенів і бронхів, підвищує імунітет і метаболізм в організмі. Перед застосуванням тренажера нема потреби виконувати підготовчу розминку. Просто потрібно включити бігову доріжку на найнижчу швидкість, щоб почати тренування з легкої ходьби. Згодом рівень інтенсивності можна посилити.

Переваги даного тренажера

Існує безліч різних пристроїв для тренування та отримання навантажень для тіла. Але саме бігова доріжка від інтернет-магазину Юніспорт дозволяє привести в тонус переважна більшість м'язів тіла. Таке тренування прийнятна для схуднення. Адже вона набагато краще сприятиме спалюванню калорій, ніж заняття на велотренажерах або інших аналогічних пристроях. На біговій доріжці можна регулювати рівень навантаження. Це особливо важливо для тих, у кого є проблеми з тиском, захворювання хребта та інші порушення, пов'язані з опорно-руховим апаратом. Вони можуть змінювати інтенсивність рухів, перемикаючись з одного ритму на інший і назад. Спеціальні бігові доріжки в Харкові, Києві, Львові та інших містах України та світу використовуються для відновлення хворих, які отримали різноманітні переломи.

Основні різновиди доріжок

Існує безліч критеріїв, за якими класифікують такі пристрої. В першу чергу це принцип дії тренажера. Він може приводитися в дію від механічного впливу або від електрики.

Механічний варіант

Цей тренажер являє собою пристрій, на якому поверхня наводиться в дію в процесі штовхання ногами біжить. Тобто, він штовхає поверхню доріжки, на зразок асфальтного покриття. До переваг такої системи можна віднести легкість, енергоефективність, незалежність від електромережі. Крім того, на механічні бігові доріжки ціни нижчі, ніж на електричні. Під час бігу на такій доріжці на ноги виявляється велике навантаження. Тому такий варіант вибирають ті, хто бажає збільшити м'язову масу. Сучасні моделі таких доріжок оснащені магнітною системою. Це збільшує навантаження на ноги. Але також така доріжка рухається легше і безшумно. Користувач має можливість ступенем обертання.

Електричний варіант

Такі пристосування вважаються найбільш затребуваними. Їх поверхня починає рухатися під дією електромотора. Інтенсивність визначається рівнем крутіння і кутом поверхні щодо статі. Рухається вона дуже м'яко і комфортно. Також такі тренажери оснащені комп'ютерами. Це дозволяє ввести в програму індивідуальні параметри користувача. Таким чином комп'ютер буде контролювати ступінь навантаження від тренування.

Поспішайте кращі бігові доріжки купити недорого в нашому інтернет-магазині. Ми забезпечимо їх транспортування, установку і настройку. У разі необхідності наші фахівці також готові здійснити сервісне обслуговування придбаних у нас тренажерів і їх кваліфікований ремонт.

Вгору